Võrus on JJ-Street tantsijate jaoks september möödunud eriti põnevalt

September tähistab JJ-Street tantsukooli filiaalides üle Eesti uute õpilaste vastuvõttu ning palju põnevaid tegemisi. Uued õpilased, uued treenerid ja võimalus koos tantsida pärast pikka pausi!

Tänavu septembris toimus esimest korda Lõuna-Eesti showtuur, mis külastas mitme päeva jooksul 6 erinevat linna. Huvitavaid etteasteid, erinevaid stiile ning särtsakaid tantsijaid sai näha Elva Elamusfestivalil,  Jõgeva “Tere kool” sündmusel, Viljandi huviringide päeval, Nõo huvitegevuse laadal, Tartu tarkusepäeval ning Võru linnapäevadel.Võru linnapäevadel tähistas Võru linn ühtlasi oma 236. sünnipäeva. Võru peatreeneri Mari Venski sõnul on kohalik publik alati selline, mis esinejaid tagasi toob.  “Inimeste emotsioon oli tantsijate jaoks väga positiivne. JJ-Street show raames astusid üles esinejad alates lastest kuni täiskasvanuteni. Võru publik on üks aktiivsemaid Eestis,” kirjeldas Mari Venski.Tants polnud aga ainus, millega inimeste meelt lahutati. Rula- ja bmx-huvilised panid oma oskused proovile Võru Jam 2020 võistlusel. Samal ajal pakkus seiklusi ja adrenaliini Vabadusspordi parkuuri ala.

Võrus on septembri lõpp eriline, sest nädalavahetusel toimub Võru kultuurimajas kordusetendus lavastusele “Streetshow: Kadunud põlvkond”. Tegemist on Baltikumi suurima tantsuetendusega, mis Võru linna jõuab esimest korda.Lisaks püütakse käesoleval kuul juhtida tähelepanu inimeste tervisele, kui päev pärast lavastust, 27. septembril toimub Kagu-Eesti innovatsioonikeskuses Võru Tervisepäev. Oma teadmisi tervisest ja spordist jagab Joel Juht koolitusel “Tervisliku eluviisi starter pack”.JJ-Street Võru filiaalis alustas sel hooajal uue treenerina Annely Kõrvel, kes viib läbi hip-hop trenne 12-18. aastastele ja kõige noorematele 6-11-aastastele. Täiskasvanute treeninguid juhib peatreener Mari Venski, samuti jätkab Võrus tegutsemist võistlusgrupp. Võru tunniplaanis on omal kohal ka igale vanusele suunatud parkuuri- ja akrobaatikatreeningud.


Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street