JJ-Street läheb Võrus sügisele vastu tervelt ja motiveeritult!

Pole kahtlustki, et viimase aja populaarseim jututeema on tervis. Just sellepärast alustame tänavu JJ-Street tantsukooli uut hooaega teisiti ning kutsume kõiki inimesi 27. septembril Võru Tervisepäevale.


Oma häid kogemusi ja teadmisi tervisest ja spordist tuleb jagama treener, tänavakultuuripioneer, ettevõtja ja sportlane, JJ-Street tantsukooli asutaja Joel Juht! Ees ootab päev, kust kõik osalejad leiavad nippe ja nõuandeid stressiga toimetulekuks ja negatiivsusega võitlemiseks.

Joel on pärit väiksest Jõgeva linnast, aga saavutanud oma julge unistamise teel edu terves Eestis ja ka välismaal. Paljud ei tea, et Joel on pikalt tegelenud kreeka-rooma maadluse ja teiste võitlusspordi aladega. Rääkimata pöörastest ultramaratonidest nii kuumas kõrbes kui jäisetes tingimustes.
Joel on andnud välja raamatu “Joel Juht. Võitlus Ei-vastustega” ning tegeleb igapäevaselt noorte arendamisega. Silmapaistva töö tulemusel on ta korduvalt pälvinud Eesti aasta parima noorsootöötaja tiitli. Joel on viinud koolitusi läbi nii lastevanematele, pedagoogidele kui ka ettevõtetele.


“Usun, et inimesed võiksid panustada rohkem oma ressursse positiivsetele projektidele ja algatustele, et vähendada negatiivsust meie ümber,” on üks Joeli põhimõte.

Ajakava 27. septembril:

9:45 Uksed avatud
10:00 Joel Juhti koolitus “Tervisliku eluviisi starter pack?”
11:30 Küsimused ning tänamine
12:00 Sündmuse lõpp


NB! Koolitus on vanusepiiranguta!

Kiirusta, sest registreerimine on avatud kuni 25. septembrini siin.
Kohtade arv on piiratud.

Sündmuselt on võimalik soetada endale ka Joel Juhti raamat “Võitlus Ei-vastustega” hinnaga 15€.

Heade mõtete jaoks tasub kaasa võtta märkmik!


Näeme Võrus!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street