JJ-Street Dance Company

MTÜ Urban Style
Filtri tee 1, Tallinn 10132
info@jjstreet.ee
+372 5308 7045

Tallinn

Juhataja Peeter Taim

Aadress: Filtri tee 1, Tallinn 10132
E-mail: info@jjstreet.ee
Tel: +372 5308 7045

Tartu

Aadress: Ülikooli 12, Tartu

Juhataja: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Tel: +372 5740 5454

Pärnu

HIP-HOP A ja HIP-HOP K toimuvad aadressil: Pärnu Ülejõe Põhikool
HIP-HOP HEELS toimub aadressil: Hommiku 3, Pärnu, 3. korrus
VOGUE trennid toimuvad esmaspäeviti aadressil Ringi 3, 2. korrus ja kolmapäeviti aadressil Hommiku 3, 3.korrus

Treener: Kätriin Kübar
E-mail: katriin@jjstreet.ee
Kontakttel: +372 5331 0547

Audru

Näidistrennid toimuvad Audru Vallamaja saalis, regulaarsed trennid aga edaspidi Audru Kultuurikeskuses

Treener: Jessica Lainde
E-mail: jessica@jjstreet.ee
Kontakttel: +372 5331 0547

Tabasalu

Aadress: Teenuste 2, Tabasalu (Tabasalu tantsusaal)

Treener: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Tel: +372 5382 5080

Viimsi

Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi Huvikeskus

Treener: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Tel: +372 5340 6715

Peetriküla

Aadress: Pargi tee 6 (Peetri Kool, blackbox)
Treener: Viiu Roosi
E-mail: viiu@jjstreet.ee
Tel: +372 5345 1165

Järveküla

Aadress: Reti tee 20 (Järveküla kool, peeglisaal)
Treener: Viiu Roosi
E-mail: viiu@jjstreet.ee
Tel: +372 5345 1165

Loo

Aadress: Saha tee 7, Loo Keskkool

Treener: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Tel: +372 527 0090

Lagedi

Aadress: Kooli 18, Lagedi Põhikool

Treener: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Tel: +372 527 0090

Saue

Aadress: Koondise 20, Saue Noortekeskus
Treener: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Tel: +372 5666 4421

Kuusalu

Aadress: Rihumäe, Kuusalu Spordikeskuse aeroobikasaal

Treener: Agnes Blank
E-mail: agnes@jjstreet.ee
Tel: +372 5875 8074

Maardu

Aadress: Ringi 64A, Maardu Spordikeskus

Treener: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Tel: +372 5626 6350

Saku

Aadress: Saku Huvikeskus, Teaduse 1 /  Saku Gümnaasium, Tallinna mnt. 10
Esmaspäeviti trennid Saku Gümnaasiumis, kolmapäeviti Saku Huvikeskuses


Treener: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Tel: +372 5666 4421

Keila

Aadress: Ehitajate tee 1, Keila Kool

Kontaktisik: Kerttu Luik
E-mail: kerttu@jjstreet.ee
Tel: +372 505 2829

Kohila

Aadress: Kooli tn 1, Kohila Spordikompleks

Treener: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Tel: +372 5382 5080

Kehra

Aadress: Spordi 2, Kehra Gümnaasium

Treener: Mari-Liis Siig
E-mail: mariliis@jjstreet.ee
Tel: +372 56 258 236 (E-R 10:00-19:00)

Rapla

Aadress: Viljandi mnt 69A, Sadolin Spordihoone

Treener: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Tel: +372 5382 5080

Jüri

Aadress: Laste tänav 3, Rae Spordikeskus

Treener: Eva Vihtol
E-mail: eva@jjstreet.ee
Tel: +372 527 0090

Kiili

Aadress: Kooli 2, Kiili, 75401 Harju maakond
Treener: Birgit Käsper
E-mail: birgitk@jjstreet.ee
Tel: +372 5666 4421

Loksa

Aadress: Tallinna 47a, Loksa (Loksa Kultuurikeskus)

Treener: Brita Kikas
E-mail: brita@jjstreet.ee
Tel: +372 5382 5080

Rakvere

Aadress: Võidu 19, Rakvere

Treener: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Tel: +372 5340 6715

Tapa

Aadress: Tapa Kultuurikoda, Turu 8, Tapa

Treener: Gerly Tuur
E-mail: gerly@jjstreet.ee
Tel: +372 5340 6715

Haapsalu

Aadress: Haapsalu Kultuurikeskus, Posti 3

Treener: Kerttu Luik
E-mail: kerttu@jjstreet.ee
Tel: +372 5052 829

Viljandi

Aadress: Kaalu 9

Treener: Kreete Uustalu
E-mail: kreete@jjstreet.ee
Tel: +372 5800 3915

Paide

Aadress: Aiavilja 1, Paide E-Piim Spordihall

Treener: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Tel: +372 5626 6350

Jõgeva

Aadress: Piiri 1, Jõgeva Põhikool

Treener: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Tel: +372 5568 2954

Kasepää

Aadress: Sõpruse 105, Kasepää

Treener: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Tel: +372 5568 2954

Tabivere

Aadress: Tabivere Rahvamaja, Tuuliku 10, Tabivere alevik

Treener: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Tel: +372 5568 2954

Elva

Aadress: Puiestee 2, Elva Gümnaasiumi aula

Treener: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Tel: +372 5395 2249

Nõo

Aadress: Kalju Aigro 1, Nõo Spordihoone

Treener: Annely Kõrvel
E-mail: annely@jjstreet.ee
Tel: +372 5690 6642

Tõrvandi

Aadress: Tõrvandi Pere- ja Noortekeskus, Ringtee 1A

Tõrvandi Hip-Hop A
Treener: Annely Kõrvel 
E-mail: annely@jjstreet.ee
Tel: +372 5690 6642

Tõrvandi Locking A
Treener: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Tel: +372 5395 2249

Räpina

Aadress: Kooli 5, Räpina Ühisgümnaasium

Treener: Lenel Karu
E-mail: lenel@jjstreet.ee
Tel: +372 5395 2249

Põltsamaa

Aadress: J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa Kultuurikeskus (peeglisaal)

Treener: Kairi Jerlov  
E-mail: kairi@jjstreet.ee
Tel: +372 5568 2954

Põlva

Aadress: Kesk 25, Põlva Kool

Treener: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Tel: +372 5326 4811

Valga

Valga treeningud toimuvad kolmapäeviti aadressil E. Enno 15
Reedeti aadressil J. Kuperjanovi 36

Treener: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Tel: +372 5740 5454

Tõrva

Aadress: Tõrva Avatud Noortekeskus (Spordi 1, Tõrva, 68606)
NB! Trennid toimuvad kaks korda kuus.

Juhataja: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Tel: +372 5740 5454 (9:00-17:00)

Võru

Aadress: Liiva 13, Võru (Võru Kultuurimaja Kannel)

Treener: Mari Venski
E-mail: mari@jjstreet.ee
Tel: +372 5740 5454

Pühajärve

Aadress: Sihva, Otepää vald (Pühajärve Põhikool)

Treener: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Tel: +372 5326 4811

Otepää

Aadress: Lipuväljak 14, 67405 Otepää (Audentese Spordigümnaasium)

Treener: Sigrid Avald
E-mail: sigrid@jjstreet.ee
Tel: +372 5326 4811

Vändra

Asukoht: Vändra Gümnaasiumi aula

Treener: Kerli Kiiler
E-mail: kerli@jjstreet.ee
Tel: +372 5819 4973

Sauga

Asukoht: Sauga Põhikool

Treener: Kerli Kiiler
E-mail: kerli@jjstreet.ee
Tel: +372 5819 4973

Juvanpuisto

Aadress: Juvanpuiston koulu, Juvanpuro 2, 02920 Espoo, Finland

Coach: Enriko Pedaksalu
E-mail: enriko@jjstreet.ee
Tel: +372 5626 6350

Meeldib? Jaga edasi!