JJ-Street Tantsukool

KONTAKT

Võta meiega ühendust!

Kõikide treeningkohtade kontaktid leiad siit. Täpsema info saamiseks palume ühendust võtta vastava linna treeneriga.

    JJ-Street Dance Company peakontor

    Tallinn

    Juhataja Peeter Taim

    MTÜ Urban Style
    Filtri tee 1, Tallinn 10132
    info@jjstreet.ee
    +372 5308 7045

    Tartu

    Aadress (Stuudio 1): Ülikooli 12, Tartu (III korrus)
    Aadress (Stuudio 2): Tamme pst 1, Tartu (Tamme staadioni kompleks, võimlemissaal)

    Juhataja: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454

    Pärnu

    Aadress: Tammsaare pst 41, 2.korrus

    Treener: Jessica Lainde
    E-mail: jessica@jjstreet.ee
    Kontakttel: +372 5850 8686

    Tabasalu

    Aadress: Teenuste 2, Tabasalu (Tabasalu tantsusaal)

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Viimsi

    Aadress: Nelgi tee 1 (Viimsi Huvikeskus)

    Treener: Mirell Karhu
    E-mail: mirell@jjstreet.ee
    Tel: +372 5697 0969

    Peetri küla

    Aadress: Pargi tee 6 (Peetri Kool, blackbox)
    Treener: Tauri Vosman
    E-mail: tauri@jjstreet.ee
    Tel: +372 53021461

    Järveküla

    TRENNID TEISIPÄEV JA NELJAPÄEV:

    Aadress: Reti tee 20, Peetri 75312 (Järveküla kool, peeglisaal)
    Treener: Tauri Vosman
    E-mail: tauri@jjstreet.ee
    Tel: +372 53021461

     

    TRENNID ESMASPÄEV JA KOLMAPÄEV:

    Aadress: Roheluse tee 4, Järveküla 75304 (Kindluse kool, aeroobikasaal)
    Treener: Mirell Karhu
    E-mail: mirell@jjstreet.ee
    Tel: +372 5697 0969

    Loo

    Aadress: Saha tee 7, Loo Keskkool

    Treener: Madis Ader
    E-mail: madis@jjstreet.ee
    Tel: +372 58321843

    Saue

    Aadress: Koondise 20, Saue Noortekeskus
    Treener: Birgit Käsper
    E-mail: birgitk@jjstreet.ee
    Tel: +372 5666 4421

    Maardu

    Aadress: Ringi 64b (Maardu Spordihoone, aeroobikasaal)

    Treener: Annely Kõrvel
    E-mail: annely@jjstreet.ee
    Tel: +372 5690 6642

    Saku

    KOLMAPÄEV JA REEDE:

    Aadress: Teaduse 1 (Saku kultuurikeskus)

    TEISIPÄEV JA NELJAPÄEV:

    Aadress: Tallinna mnt 10 (Saku Spordikeskus)


    Treener: Birgit Käsper
    E-mail: birgitk@jjstreet.ee
    Tel: +372 5666 4421

    Keila

    Aadress: Paldiski mnt 17 (Keila Tervisekeskus)

    Kontaktisik: Greete-Liis Kasemets
    E-mail: greeteliis@jjstreet.ee
    Tel: +372 5336 5613

    Kehra

    Aadress: Spordi 2 (Kehra Gümnaasium)

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Rapla

    Aadress: Viljandi mnt 69A (Sadolin Spordihoone)

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Jüri

    Aadress: Laste tänav 3 (Rae Spordikeskus)

    Treener: Tauri Vosman
    E-mail: tauri@jjstreet.ee
    Tel: +37253021461

    Loksa

    Aadress: Pärna tee 1, Loksa

    Treener: Madis Ader
    E-mail: madis@jjstreet.ee
    Tel:+372 5832 1843

    Rakvere

    Aadress: Võidu 19 (Rakvere bowling, II korrus)

    Treener: Madis Ader
    E-mail: madis@jjstreet.ee
    Tel: +372 5832 1843

    Haapsalu

    Aadress: Posti 3 (Haapsalu Kultuurikeskus)

    Treener: Janeli Kunnberg
    E-mail: janeli@jjstreet.ee
    Tel: +372 5811 9680

    Viljandi

    Aadress: Kaalu 9 (Linna Tantsustuudio)

    Treener: Anete Allekõrs
    E-mail: anete@jjstreet.ee
    Tel: +372 5827 1057

    Paide

    Aadress: Aiavilja 1 (Paide E-Piim Spordihall)

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Jõgeva

    Aadress: Piiri 1 (Jõgeva Põhikool)

    Treener: Kairi Jerlov  
    E-mail: kairi@jjstreet.ee
    Tel: +372 5568 2954

    Elva

    Aadress: Tartu mnt. 3A, (Elva Spordihoone)

    Treener: Lenel Karu
    E-mail: lenel@jjstreet.ee
    Tel: +372 5395 2249

    Räpina

    Aadress: Kooli 5 (Räpina Ühisgümnaasium)

    Treener: Lenel Karu
    E-mail: lenel@jjstreet.ee
    Tel: +372 5395 2249

    Põltsamaa

    Aadress: Veski 5 (Põltsamaa Ühisgümnaasium)
    Treener: Kairi Jerlov
    E-mail: kairi@jjstreet.ee
    Tel: +372 55682954

    Põlva

    Aadress: Koolitee 1, Põlva Kool

    Treener: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 57405454

    Valga

    Valga treeningud toimuvad J. Kuperjanovi 36 (Valga Spordihall)

    Treener: Erika Kesvatera
    E-mail: erika@jjstreet.ee
    Tel: +372 56279188

    Tõrva

    Aadress: Spordi 1 (Tõrva Avatud Noortekeskus)

    Treener: Anete Allekõrs
    E-mail: anete@jjstreet.ee
    Tel: +372 58271057

    Võru

    Aadress: Räpina mnt 12, III korrus (JJ-Street Tantsukool)

    Juhataja: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454

    Võhma

    Aadress: Veski 12 (Võhma Kool)

    Treener: Erika Kesvatera
    E-mail: erika@jjstreet.ee
    Tel: +372 5627 9188

    Lohkva

    Aadress: Kabina tee 14 (Lohkva Spordihoone)

    Treener: Lenel Karu
    E-mail: lenel@jjstreet.ee
    Tel: +372 5395 2249

    Meeldib? Jaga edasi!