JJ-Street Dance Company peakontor

    Tallinn

    Juhataja Peeter Taim

    MTÜ Urban Style
    Filtri tee 1, Tallinn 10132
    info@jjstreet.ee
    +372 5308 7045

    Tartu

    Aadress (Stuudio 1): Ülikooli 12, Tartu (III korrus)
    Aadress (Stuudio 2): Lille 9, Tartu (Lille noortekeskus)

    Juhataja: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454

    Pärnu

    Aadress: Hommiku 3, 3. korrus.

    Peatreener: Kätriin Kübar
    E-mail: katriin@jjstreet.ee
    Kontakttel: +372 5331 0547

    Audru

    Näidistrennid toimuvad Audru Vallamaja saalis, regulaarsed trennid aga edaspidi Audru Kultuurikeskuses

    Treener: Jessica Lainde
    E-mail: jessica@jjstreet.ee
    Kontakttel: +372 5331 0547

    Tabasalu

    Aadress: Teenuste 2, Tabasalu (Tabasalu tantsusaal)

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Viimsi

    Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi Huvikeskus

    Treener: Gerly Tuur
    E-mail: gerly@jjstreet.ee
    Tel: +372 5340 6715

    Peetriküla

    Aadress: Pargi tee 6 (Peetri Kool, blackbox)
    Treener: Tauri Vosman
    E-mail: tauri@jjstreet.ee
    Tel: +372 53021461

    Järveküla

    Aadress: Reti tee 20 (Järveküla kool, peeglisaal)
    Treener: Tauri Vosman
    E-mail: tauri@jjstreet.ee
    Tel: +372 53021461

    Loo

    Aadress: Saha tee 7, Loo Keskkool

    Treener: Kertu Kibal
    E-mail: kertu@jjstreet.ee
    Tel: +372 5301 4227

    Saue

    Aadress: Koondise 20, Saue Noortekeskus
    Treener: Birgit Käsper
    E-mail: birgitk@jjstreet.ee
    Tel: +372 5666 4421

    Maardu

    Aadress: Ringi 64A, Maardu Spordikeskus

    Treener: Annely Kõrvel
    E-mail: annely@jjstreet.ee
    Tel: +372 5690 6642

    Saku

    Aadress: Saku Huvikeskus, Teaduse 1 /  Saku Gümnaasium, Tallinna mnt. 10
    Esmaspäeviti trennid Saku Gümnaasiumis, kolmapäeviti Saku Huvikeskuses


    Treener: Birgit Käsper
    E-mail: birgitk@jjstreet.ee
    Tel: +372 5666 4421

    Keila

    Aadress: Ehitajate tee 1, Keila Kool

    Kontaktisik: Kristjan Talu
    E-mail: kristjan@jjstreet.ee
    Tel: +372 53014847

    Kose

    Aadress: Pikk 12, Kose (Kose Gümnaasiumi peeglisaal)

    Abitreener: Mailiis Vosman
    E-mail: mailiis@jjstreet.ee
    Tel: +372 5336 4487 

    Kehra

    Aadress: Spordi 2, Kehra Gümnaasium

    Treener: Kerli Kiiler
    E-mail: kerli@jjstreet.ee
    Tel: +372 5819 4973

    Rapla

    Aadress: Viljandi mnt 69A, Sadolin Spordihoone

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Jüri

    Aadress: Laste tänav 3, Rae Spordikeskus

    Treener: Mailiis Vosman
    E-mail: mailiis@jjstreet.ee
    Tel: +372 533 644 87

    Kiili

    Aadress: Kooli 2, Kiili, 75401 Harju maakond
    Treener: Birgit Käsper
    E-mail: birgitk@jjstreet.ee
    Tel: +372 5666 4421

    Loksa

    Aadress: Tallinna 47a, Loksa (Loksa Kultuurikeskus)

    Treener: Madis Ader
    E-mail: madis@jjstreet.ee
    Tel:+372 5832 1843

    Rakvere

    Aadress: Võidu 19, Rakvere

    Treener: Gerly Tuur
    E-mail: gerly@jjstreet.ee
    Tel: +372 5340 6715

    Haapsalu

    Aadress: Haapsalu Kultuurikeskus, Posti 3

    Treener: Janeli Kunnberg
    E-mail: janeli@jjstreet.ee
    Tel: +372 5811 9680

    Viljandi

    Aadress: Kaalu 9

    Treener: Kreete Uustalu
    E-mail: kreete@jjstreet.ee
    Tel: +372 5800 3915

    Paide

    Aadress 1: Aiavilja 1, Paide E-Piim Spordihall

    Treener: Brita Kikas
    E-mail: brita@jjstreet.ee
    Tel: +372 5382 5080

    Jõgeva

    Aadress: Piiri 1, Jõgeva Põhikool (aula)

    Treener: Kairi Jerlov  
    E-mail: kairi@jjstreet.ee
    Tel: +372 5568 2954

    Tabivere

    Aadress: Tabivere Rahvamaja, Tuuliku 10, Tabivere alevik

    Treener: Kairi Jerlov  
    E-mail: kairi@jjstreet.ee
    Tel: +372 5568 2954

    Elva

    Aadress: Tartu mnt. 3, Elva Gümnaasiumi peeglisaal

    Treener: Lenel Karu
    E-mail: lenel@jjstreet.ee
    Tel: +372 5395 2249

    Nõo

    Aadress: Kalju Aigro 1, Nõo Spordihoone

    Treener: Annely Kõrvel
    E-mail: annely@jjstreet.ee
    Tel: +372 5690 6642

    Räpina

    Aadress: Kooli 5, Räpina Ühisgümnaasium

    Treener: Lenel Karu
    E-mail: lenel@jjstreet.ee
    Tel: +372 5395 2249

    Põltsamaa

    Aadress: J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa Kultuurikeskus (peeglisaal)

    Treener: Kairi Jerlov  
    E-mail: kairi@jjstreet.ee
    Tel: +372 5568 2954

    Põlva

    Aadress: Kesk 25, Põlva Kool

    Treener: Sigrid Avald
    E-mail: sigrid@jjstreet.ee
    Tel: +372 5326 4811

    Valga

    Valga treeningud toimuvad kolmapäeviti aadressil E. Enno 15
    Reedeti aadressil J. Kuperjanovi 36

    Treener: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454

    Tõrva

    Aadress: Tõrva Avatud Noortekeskus (Spordi 1, Tõrva, 68606)
    NB! Trennid toimuvad kaks korda kuus.

    Juhataja: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454 (9:00-17:00)

    Võru

    Aadress: Räpina mnt 12, III korrus, Võru

    Juhataja: Mari Venski
    E-mail: mari@jjstreet.ee
    Tel: +372 5740 5454

    Vändra

    Aadress: Kooli 13 (Vändra Gümnaasiumi aula)

    Treener: Kerli Kiiler
    E-mail: kerli@jjstreet.ee
    Tel: +372 5819 4973

    Meeldib? Jaga edasi!