Meist

Tantsukool JJ-Street alustas tantsutrennidega 2003. aasta sügisel. See on Eesti esimene ja suurim tänavatantsukool, mis tegutseb üle kogu Eesti. Tantsukool on tunnustatud Tallinna linna poolt üheks parimaks erahuvialakooliks, mis on alati suutnud kõiki oma õpilasi üllatada innovaatiliste ideedega. Oleme loonud kaasaegse tantsukooli, mis täidab ühiskondlikku funktsiooni nii tantsija kui ka eeskujuliku noore ettevalmistamisel.

JJ-Street eesmärkideks on kultuuri edasi andmine uutele liikmetele, oskuste arendamine ja uute teadmiste loomine. Tantsukooli tuntus on tänaseks kasvanud terves Euroopas, kuna lisaks kõigele muule korraldatakse ka Baltikumi suurimat tänavatantsufestivali JJ-Street Baltic Session’it ja rahvusvahelist tantsulaagrit Camp of Hip-Hop. JJ-Street tantsukool on mõeldud ja avatud kõigile, kes soovivad saada uusi kogemusi ja õppida midagi originaalset.

JJ-Street tantsukool on eelkõige kaasaegse tänavatantsu ja koreograafia huvikooliks, mille õppejõududeks on JJ-Street treenerid. Lisaks sellele keskendutakse laagrite, tänavatantsufestivalide, kaasaegsete ürituste, moeetenduste ja põnevate koolituste korraldamisele.

JJ-Street tantsukooli peakontor asub Tallinnas aadressil Filtri tee 1. Tantsimist saavad õppida nii lapsed kui ka täiskasvanud kinnitatud tunniplaani alusel. Trenni kestvus ja kordade arv nädalas oleneb raskusastmest. JJ-Street tantsukoolis õpib 1500 õpilast üle Eesti ja edukaid tantsukooli õpilasi tunnustatakse aasta parima õpilase tiitliga. Parimatel tantsijatel on võimalus tulevikus astuda meie tantsukooli eliitrühma ning areneda väljaspool Eestit. 2008. a. sai kool erahuvialakooliks (luba nr EHISe ID 1395). Riikliku koolitusloa alusel läbiviidud tantsukoolituse eest tasutud summast tagastab riik tulumaksu.


MEIE TANTSUKOOLI FILOSOOFIA

Visioon

JJ-Street Tantsukooli visiooniks on olla kõige tõsiseltvõetavam tänavakultuuri edendav tantsukool.

Missioon

JJ-Street Tantsukooli missiooniks on pakkuda toetavat keskkonda väärtuste kujundamiseks ning elukestva karjääri saavutamise võimalust tänavatantsuga. 

Definitsioon

JJ-Street tantsukool omab, haldab ja juhib tantsualaseid huviringe sise- ja välisturul, pakub teenust huvihariduse ja huvitegevuse valdkonnas ning arendab ja turustab erinevaid lahendusi tantsu kujundamiseks.


ÜHISED VÄÄRTUSED

Mõistan

Pean lugu endast ja teistest. Mul on head ja ausad kavatsused ning ma usaldan inimesi. Esmalt püüan mõista teisi ja alles seejärel olla mõistetud. Hindan inimesi sellistena nagu nad on ning tean, et mul on igaühelt midagi õppida. Saan aru, kuidas organisatsioon toimib ning mis on minu ülesanne. Mul on puhas ja siiras armastus tantsu vastu.

Loon väärtust

Annan alati oma parima. Olen avatud meelega, mõtlen kaasa ja lisan oma panuse. Tegutsen läbimõeldult. Annan ausat tagasisidet ja ütlen oma arvamuse välja. Otsin lahendusi, julgen keerulises olukorras abi küsida ja abistan ka teisi. Õpin enda ja teiste kogemustest, arenen isiksusena ning jagan oma teadmisi ka teistega.

Teen ära

Teen õigeid asju ja viin alustatu lõpuni. Minu jaoks on olulised nii tulemus kui ka teekond selleni ning arusaam, et aidates teineteist ja tehes koostööd jõuame alati eesmärgini. Hoolitsen, et teistel oleks minuga lihtne tulemust saavutada. Näen muutustes uusi võimalusi ja toetan nende elluviimist. Pean antud lubadusi ja olen sellega eeskujuks – minu peale võib kindel olla.

Meeldib? Jaga edasi!