Valminud on esimene JJ-Street Active elustiiliajakiri

JJ-Street tantsukooli meeskond on kaua oodanud, et jagada häid uudiseid – nimelt on valmis saanud JJ-Street Active elustiiliajakirja avanumber, mis on juba teel meie koostööpartnerite, liikmete ja fännide poole.Ajakirja idee on olnud sahtlis juba üle 10 aasta ning lõpuks teoks saanud. See võtab kokku nii JJ-Street tantsukooli 18 aasta tegemised kui ka paljud teised olulised ja huvitavad teemad.

Ajaperioodil, kui tavapärased treeningud ja sündmused on pidanud ära jääma, otsustas JJ-Street tantsukooli meeskond välja anda elustiiliajakirja täiesti tasuta, et anda inimestele keeruliste situatsioonidega toimetulemiseks rohkem motivatsiooni ja positiivsust.


Eriliseks teeb JJ-Street Active elustiiliajakirja valmis veel see, et lugude valmimisel aitasid kaasa aktiivsed noored ise ning sarnasel kujul pole sellist elustiiliajakirja varem Eestis tehtud.

JJ-Street Active avanumbris jagub lugemist kõigile ning valdkonnad on seinast seina, alustades tantsust ja moest, lõpetades spordiga. Sõna saavad nii meie treenerid kui ka Eesti tipptegijad igas valdkonnas nagu Kaili Semm Eesti Vähihaigete Lastevanemate Liidust, DJ Heidy Purga, tsirkuseakrobaat Vello Vaher, muusikaprodutsent Avoid Dave, meigikunstnik Keily Helimets, köielkõndija Jaan Roose, vigursuusataja Kelly Sildaru, tänavakultuuripioneer Joel Juht, stilist Ženja Fokin ja tippjooksja Roman Fosti.Head lugemist ning andke teada, milline lugu on Teie lemmik?

Suur aitäh meie koostööpartneritele: Visit Estonia, Redbull, Streetshop One, Goodnews, Samsung, Fitshop, Liipa talu, Katjes, Celsius, Merje Miller, Monika Kuzmina, Svea Schiff, RKontor, Saaremaa Delifood OÜ, Medpoint, DJ Kool, Rae Golf, Skyplus.


Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street