Tantsutiimi hakkab jooksurajal taga ajama püüdja-auto

Sel pühapäeval võtab JJ-Street Active tiim teist korda osa heategevusjooksust Wings For Life World Run, kus võistluse distantsi määrab see, millal püüdja-auto osaleja kätte saab.  JJ-Street Active tiimi koosseisus läheb jooksurajale 9. mail kell 14:00 palju tantsijaid ja aktiivseid inimesi üle kogu Eesti ning liituda saab veel terve nädala jooksul.


Wings or Life World Run jooks toimub tänavu kaheksandat korda ning algab igal pool maailmas samal ajal. Eesti aja järgi antakse start pühapäeval, 9.mail kell 14:00 ning iga osaleja saab joosta endale sobivas asukohas. Kogu tulu annetatakse täies ulatuses Wings For Life fondile, mis toetab seljaaju vigastuste uurimisvõimalusi ja inimeste ratastoolist välja aitamist.

Eelmisel korral kogus JJ-Street Active tiim heategevusele üle 2500 euro ning soovib traditsiooni nüüd jätkata.  Wings For Life World Run’i puhul ei ole tegemist tavapärase jooksuga, sest võistlusel puudub finiš. Kolmkümmend minutit pärast starti hakkab võistlejaid taga ajama virtuaalne püüdja-auto ning kui auto jooksja kätte saab, on tema jaoks võistlus läbi. Nii peab parim jooksja ühtlasi läbima ka kõige pikema distantsi. Äpi kaudu saab jooksja pidevalt infot, kui kaugel auto on ning millise tempoga läheneb.Kes JJ-Street Active tiimis jooksevad?

Üks tiimiliige Mari Venski võtab jooksu ette Tartus. “Ma armastan aktiivset eluviisi ja jooksmist, aga tean, et maailmas on palju neid inimesi, kes seda teha ei saa,” selgitas ta. Tema sõnul on võistluse kontseptsioon huvitav ja emotsioonid meeldejäävad.
Teisel pool Eestit, Tallinnas, plaanib oma pühapäevase jooksu teha Madis Ader. Ta plaanib joosta marsruudil Tallinn-Kiili ning jõuda lõpuks välja oma suvekoduni. “Idee panustada heategevusse ning joosta nende eest kes seda teha ei saa, on minu arvates väga õige siht. Isegi kui reaalselt kellegagi kõrvuti koos joosta ei saa, siis ma tean, et minuga samal ajal jookseb maailmas veel suur hulk inimesi,” selgitas Madis Ader.


Janeli Kunnberg jookseb Tallinnas ning tema sõnul on sündmus ausa ja õilsa eesmärgiga ning eriline, sest osa võtavad jooksjad üle kogu maailma.  “Jooksmine iseenesest on juba tervisele kasulik. Ja kommentaator, kes äpis võistluse ajal räägib, on ise juba nii humoorikas ja lõbus, et see hoiab tuju üleval. Püüdja-auto tagaajamine loob põnevust ja osalejad jooksevad oodatust palju kiiremini,” rääkis Janeli Kunnberg.

JJ-Street Active tiimi teeb tema sõnul eriliseks ühine energia ja positiivsus. Jooksu järel jagavad kõik omavahel tulemusi ning ajaperioodil, mil kohtuda ei saa, on see võimalus siiski koos midagi ära teha.

JJ-Street Active meeskonnaga saab liituda SIIN.


Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street