#Meeldibeimeeldi TikTok väljakutse võitja on selgunud!

Kuu aega tagasi lükkas JJ-Street tantsukool käima kaasahaarava TikTok väljakutse #Meeldibeimeeldi, mis kogus üle 627 000 vaatamise ning väljakutsest võttis osa kokku 145 videot. Nüüd on selgunud väljakutse võitja, kelleks on Carolin Peterkop! Just tema saab endale Woke Customs’i disainitud ketsid ning 10 plokki Pure mahla.


#Meeldibeimeeldi challenge kestis 26.04.2021 – 24.05.2021 ja selle võistlusega said inimesed üksteise kohta rohkem teada, mis kellelegi meeldib ja mis ei meeldi. Ühtlasi andis JJ-Street kodus viibivatele inimestele võimaluse teha midagi põnevat ja positiivset.

Kõigi võistluses osalenud videode seas oli näha erinevaid loovaid lähenemisi #Meeldibeimeeldi muusikapala kasutamisel ning nii mõnigi õppis paremini tundma oma sõpru ja tuttavaid.


Mida hinnati võitja valimisel:
-Video originaalsust ning omapära
-Originaalse muusikapala ning #Meeldibeimeeldi kasutust

-Kogutud meeldimiste arvu


Võitja valiti välja 5 enim meeldimisi saanud video seast 25. mail ning võitja valimisse arvestati kampaaniavälised osalejad, kes ei osalenud väljakutse loomise protsessis.
Väljakutse võitja videot näed siit:
@jjstreetcompany

Trummipõrin! 🥁 #MeeldibEiMeeldi Challenge’i võitja on @carolin.peterkop! 🥳👏🏼👏🏼 Palju õnne, võtame sinuga ühendust! 😉#culpasjj #winner

♬ meeldibeimeeldi – JJ-Street Company

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street