JJ-Street tantsukool pakub koolidele põnevaid õpihuvi laagreid

Eelmisel nädalal kohtusid  Pääsküla koolis JJ-Street tantsukooli juhataja Peeter Taim, treenerid Janeli Kunnberg ja Margaret Targo ning Pääsküla koolidirektor Leena Saag, huvijuht Liis Enson ja klassiõpetaja Kristiine Vahtramäe. Kohtumisel arutati omavahelisi koostöövõimalusi tasuta õpihuvi laagrite korraldamiseks.


“Pääsküla kool oli meie ideede osas väga avatud ja läbirääkimiste käigus tekkis juurde palju põnevaid mõtteid, mida programmi lisada,” selgitas Peeter Taim. Ta ütles, et olulist huvi pakkusid kooli esindajatele just noorte sotsiaalse suhtluse arendamiseks loodud võimalused ning JJ-Street õpihuvi aagrite kontseptiooniga jäädi väga rahule.

Harius- ja Teadusministeeriumi poolt rahastatud õpihuvi laagrite eesmärk on põhi- või keskhariduse tasemel õppijate (1.-12. klassi ja kutsekoolide õppijad) õpimotivatsiooni ja vaimse tervise turgutamine ning üldpädevuste ja ainevaldkondade vastu huvi kujundamise toetamine.


JJ-Street tantsukool kutsub üles erinevaid Eesti koole ühendust võtma, kui on soovi kooliõpilased laagrisse saata. Taotlusvoor lõpeb 11. juunil.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street