JJ-Street Vogue’i tantsijad säravad aina eredamalt

JJ-Street Vogue’i tantsijad on viimastel aastatel häid tulemusi toonud ning veebruaris osalesid nad edukalt Riias rahvusvahelisel Willy Wonka Kiki Ballil, mida korraldasid Kiki House’i eestvedajad Ivo ja Bagira Tutti. Võistluse teema oli sel korral inspireeritud filmist “Charlie ja šokolaadivabrik” ning meie tantsijad võitsid ligi saja osaleja seas kaks esikohta ja ühe tugeva hõbeda.

JJ-Street Tantsukooli esindasid Riias kokku seitse tantsijat nii Tallinnast, Tartust, Pärnust kui Valgast ning kaasas oli Tallinna ja Pärnu vogue’i treener Jessica Ninja. Kohtunikud olid võistlusel Aitana 007, Theo Royalty ja Danil 007, õhtut juhtis Father Ocean Louboutin ja plaate keerutas DJ Jessica 007.
Kõigi kategooriate vahel jagunes temaatika erinevalt, näiteks American Runway kategoorias tuli kehastuda filmist tuntud Mike Teaveeks, seevastu Vogue Femme oli inspireeritud kuldsest piletist ja mõnes muus kategoorias tuli kasutada rekvisiidina pulgakommi.


 


Tulemused:
New Way: GP aka grand prize, I koht Hanna Mändmaa
Old Way: GP aka grand prize, I koht Adrian Divonin
Vogue to everything: II koht Rainer Truks
Face with a prop: poolfinalist Hanna Mändmaa
New Way: veerandfinalist Kerli Loomets
Arms control: poolfinalist Kerli Loomets


“Mõlemad võidud olid väga olulise tähendusega nii minu kui osalejate jaoks ning näitab, et oleme õigel teel. Olen väga õnnelik, et Tartu ja Viljandi vogue’i treener Hanna Mändmaa võidu teenis, sest sellega annab ta head eeskuju edasi. Proovime alati hoida kvaliteeti kõrgel ja tulemused näitavad seda iseenesest. Õpilased tunnevad ennast hästi ja mina treenerina saan ainult rahul olla,” võttis Jessica Lainde võistluse kokku.
Ühe võidu teeninud, Pärnust pärit Adrian Divonin tõdes, et tunneb end laval alati hästi, sest ümber on hea energia ja toetavad inimesed. “Enne kategooria algust olin ehmunud sellest, et paljud inimesed ei pääsenud edasi. Ka minu kategoorias oli inimesi, kes olid pika kogemusega ja tasemel. Aga ma ei andud alla ning suutsingi võidu koju tuua,” rääkis ta.Mida tähendab Kiki House?
Vogue’i tantsustiili skeenel on olemas Kiki House’id ja Major House’id. Iga tantsija võib kuuluda mõlema koosseisu ning kummagi jaoks on eraldi võistlused. House tähendab justkui perekonda ning Major House’iga liitumiseks peab keegi tantsija sinna kutsuma. Need “majad” on olnud juba aastakümneid ning liikmeks saamiseks on eeldus hea tase. Kiki House’id saavad korraldada ainult kiki balle, neid on kergem luua ning need keskenduvad palju komuuni loomisele. Major House’ id ja nende liikmed saavad korraldada suuremaid võistlusi ehk balle, kuhu tulevad enamasti kokku ala kõik parimad ja konkurents on väga tugev.


Vogue’i treeningutega saab liituda Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Võrus. Vaata tunniplaani SIIT.

Palju palju õnne veelkord!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street