Võru linn andis JJ-Street Tantsukoolile kõrge tunnustuse

Möödunud nädalal toimus Võru kultuurimajas Kandles Eesti Vabariigi 105. aastapäeva pidulik vastuvõtt, kus ühtlasi tunnustati kohalikke silmapaistvaid inimesi, asutusi ja organisatsioone. Nende seas pälvis kõrge tunnustuse ka MTÜ Urban Style, mis on katuseorganisatsiooniks JJ-Street Tantsukoolile.


Nimelt kuulutati MTÜ Urban Style aktiivse tänavakultuuri propageerimise eest aasta mittetulundusühinguks. Tunnustuse võtsid vastu JJ-Street Võru treener Mari Venski, aga ka JJ-Street Tantsukooli asutaja Joel Juht. Kohal oli veel juhataja Peeter Taim.
“Ma pole pärit küll Võru linnast aga selle 13 aastaga on see linn saanud suureks osaks minu südames. Tuleb tunnistada, et antud tunnustus tuli suure üllatusena. Kui meie tööd märgatakse, siis see motiveerib ja innustab veel paremini jätkama,” ütles Mari Venski.
Ta tõi välja, et kuigi kohalik kogukond on näinud peamiselt teda toimetamas, siis kõigi ideede ja tegude taga on suuresti tema treener Joel Juht. “Samuti sooviksin südamest tänada tantsukooli juhatajat Peeter Taime ning Võru linna, kes alati meie mõtetega kaasa tuleb. Muidugi ei saaks juhtuda midagi ilma meie õpilaste ja nende lastevanemateta,” lisas ta.
Joel Juht tänas omalt poolt Võru linna tunnustuse eest ning kinnitas, et tegemist on piirkonnaga, kus inimesed on sooja vastuvõtuga ja nende ühtne energia paistab kaugele silma.


Palju õnne ja suur tänu märkamise eest!

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street