JJ-Street Vogue’i esindus külastas Läti balli, Adrian Divonin teenis rõõmustava võidu

Hiljuti osalesid JJ-Street Tantsukooli Vogue’i treenerid ja õpilased Lätis rahvusvahelisel võistlusel “It’s All About Beauty”, kus Pärnust pärit Adrian Divonin tõi kõrgeima tulemuse, kui võitis Old Way kategooria. Lisaks võistlemisele võeti osa ka koolitustest tipptegijate käe all.

JJ-Street treener Hanna Mändmaa pääses nii New Way kui ka Baltic Performance kategooriates poolfinaali. Kokku oli ballil 21 kategooriat ning meie õpilased ja treenerid võtsid osa neist viiest. Võistlus oli selle võrra olulisem, et tegemist oli Läti esimese Major Balliga, mida korraldasid tuntud tegijad Bagira Revlon ja Ivo 007.

Võistluse žürii moodustasid mitmed tuntud Vogue’i nimed nagu Alize 007, Shiva Miyake-Mugler, Legendary Father Vinii Revlon, Legendary Ambrosia 007 ja Ashanti Gaultier-Brown. Võistlusel oli kohal DJ Jessica 007 Leedust ja õhtut juhtis European Father Typhoon Basquiat.

Hindamatud kogemused tantsijatele

Meie treeneritega oli kaasas mitmeid selliseid tantsijaid, kes külastasid välismaa võistlust esimest korda ning võtsid sellest kaasa hulga kogemusi. „See oli mu esimene Vogue ball välismaal, mis jääb mulle kindlasti meelde. Esimest korda võisteldes saavutasin poolfinaali koha Old Way OTA kategoorias, mis oli minu jaoks suur õnnestumine. Väliskohtunike ja teiste tantsijate nägemine avardas mu silmaringi Vogue’ist,” rääkis Lenna Lii Kuuskla.

Adrian Divonin, kellel viimasel ajal on ette näidata mitmeid silmapaistvaid tulemusi, oli oma järjekordse hea saavutuse üle siiralt õnnelik. „Tegemist oli suure võistlusega ja mul oli sees korralik närv, aga ometi nautisin võistlust ning atmosfääri. Olen õnnelik oma võidu üle, kuna tegin selle nimel palju tööd ning jätkan samas vaimus edasi,” kinnitas ta.

JJ-Street Tartu Vogue’i eestvedaja Hanna Mändmaa oli uhke, et viimase poolaasta jooksul on õpilastega ette võetud mitu välisreisi. „Tartu poole pealt on hea näha õpilaste arengut. Suur tänu läheb muidugi lapsevanematele, kelle toetus on ääretult suur, et noored saaksid üldse võistluseid näha ja käia välismaal,” lisas Mändmaa.

Enesekindlus mängib suurt rolli

Võistluse järel toimusid järgmisel päeval ka koolitused, kus meie tantsijad osalesid. Koolitajateks olid oma ala professionaalid ning seda kinnitas treenerite sõnul ainuüksi see fakt, et mitte ükski neist ei olnud koreograafia peale üles ehitatud.

“Fookus oli iga kategooria põhitõdedel ning koolitajad andsid osalejatele freestyle’i põhiseid ülesandeid, mida on väga mugav rakendada ka tulevikus iseseisvates trennides. Kuna eelneval päeval toimunud balli levinud tagasisideks oli paljude võistlejate ebakindlus lavale astumisel, siis kõik kolm koolitajat rõhusid Vogue’is enesekindlusele juba kohe lavale astudes. Kui sa ise ei usu, et oled kõige kõvem tantsija ruumis, siis ei hakka seda uskuma ka kohtunikud ega pealtvaatajad,” rääkis tantsija Kerli Loomets.

JJ-Street Tallinna ja Pärnu Vogue’i filiaali eestvedaja Jessica Lainde rääkis, et iga välismaa võistlus annab kinnitust sellele, kuidas tantsukoolis õpetatakse õigeid asju. „Tore oli koos kõigi meie tantsukooli Vogue’i treeneritega koos välismaal käia ja olen õnnelik, et kaasa said tulla ka need õpilased, kelle jaoks oli see esimene Vogue Ball Eestist kaugemal. Usun, et iga võistlusega tõuseb õpilaste enesekindlus ning tahe kultuuriga seotud olla ning seda toetada,” rääkis Lainde.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street