JJ-Street veetis Pärnus edukate tulemustega nädalavahetuse

JJ-Street Tantsukooli treenerid ja tantsijad osalesid möödunud nädalavahetusel Pärnus tantsuvõistlusel Happy Dancers Baltic Cup ning ühiselt teeniti mitu esikohta ja häid tulemusi poodiumil.

Parimad tulemused gruppide seas:

I koht – JJ-Street Waacking, “Ladies of Waacking”, Show Dance Small Group Adults edasijõudnud kategoorias

I-II. koht – JJ-Street Pärnu Hip-Hop Lapsed, “Cool Kids”, Hip-Hop Big Team Children algajad kategoorias

II koht – JJ-Street Haapsalu Hip-Hop Teismelised, “Supa Good”, Hip-Hop Big Team Junior algajad kategoorias

II koht – JJ-Street House, “All About House”, Hip-Hop Small Team Adults edasijõudnud kategoorias

Parimad individuaalsed tulemused: 

I koht – Marta Rajaveer, Hip-Hop Solo Junior 2 kategooria

I koht – Sabrine Linnas, Hip-Hop Solo Children 2 algajad kategooria 

II koht – Helene Laansoo, Hip-Hop Solo adults kategooria

III koht –  Nora Sarapuu, Hip-Hop Solo Junior 1 kategooria

III koht – Eliisabet Sepp, Hip-Hop Solo Children 2 algajad kategooria

Pärnu treeneri Janeli Kunnbergi sõnul oli tal hea meel, et JJ-Street oli suurelt esindatud ja igas kategoorias, millest osa võeti, tuli ka tulemusi.

“See näitab seda, kui palju me rõhume pigem kvaliteedile nii treeningutel kui ka võistlustel. Pärnu Hip-Hop teismeliste ja laste grupil oli nädalavahetusel täiesti esmakordne ühine võistlus koreograafiaga ning tulemustega võib igati rahule jääda. Ma usun, et see on hea tõuge uute ja suuremate eesmärkide poole pürgimiseks. Mul on hea meel, et meie tantsukoolil on Pärnus oma stuudio, suurepärased võimalused noorte arenguks ning lapsevanemad, kes meid palju toetavad,” kinnitas Kunnberg.

Pärnu lastegrupi ühe tantsija ema Gea Lätt oli nädalavahetusel võistlusel kohal ning hindas võistlust lastele ülimalt edukaks ja inspireerivaks.

“Nüüd on latt päris kõrgeks seatud ja selle alt ei taha enam ilmselt keegi läbi minna. Mulle väga meeldis see tiimitunne ning suuremad hoidsid väiksematel silma peal ja kes parasjagu ise ei võistelnud, tuli kaasa elama. See ühtekuuluvus on kaugele näha ja tunda. Ma vaatasin väga uhke pilguga, kuidas nad kõik koos Pärnu Spordihalli sisenesid, seljas ühtemoodi riided, peas soengud ja nii mõnelegi väiksemale oma päris esimene meik tehtud. Kui pikkust ja vanust mitte arvestada, tundsid vist kõik lapsed ennast täiesti ühtekana,” kirjeldas Lätt.

Tema sõnul liiguti ringi koos, aidata üksteist, jäädvustati pilte ning pühiti isegi rõõmupisaraid, kui trennikaaslane individuaalses kategoorias diplomiga pärjatud sai. Hindamatut rolli täidavad tema sõnul treenerid. “Janeli noorus, rõõmus ja energiline suhtumine on nakatav ja kadestamisväärne. Loodan, et tal jätkub jõudu ja tahtmist treenida neid lapsi veel kaua, tuues Pärnusse mõnusat pealinna hõngu,” lisas ta.

JJ-Street Waackingu grupi treener Pipi Kanistik kinnitas, et esineda ja võistelda oli tore ning ta jäi rahule kogu rühma välimuse, kostüümi ja sünergiaga.  

“Waacking on tantsustiilina juba nii kaasahaarav, et ei ole vaja teha liiga palju tähelepanu saamiseks. Esimene koht oli tore saavutus, kuid eesmärgid on oluliselt suuremad,” ütles Kanistik.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street