JJ-Street treener pääses rahvusvahelisel võistlusel finaali

Hiljuti toimus Leedus Kaunases rahvusvaheline tänavatantsuvõistlus Funky Soul Conncetion 2022, kus võisteldi erinevates funk stiilides (popping, locking, waacking ja breik) ning osa võtsid ka JJ-Street Tantsukooli lockingu tantsijad Tartust. Ligi kolmekümne lockingu tantsija hulgast pääses finaali JJ-Street Tantsukooli Tartu lockingu treener Lenel Karu ning pälvis teise koha.


Pärast pikki koroonapiiranguid oli Leedus toimunud võistlus hea võimalus tantsijatele enda proovile panemiseks. “See oli üle mitme aasta lõpuks lockingu 1 vs 1 võistlus, kus sain osaleda ning tunne oli hea. Huvitav oli võistelda erinevate riikide lockingu tantsijatega ning esindada Eestit,” kinnitas Lenel Karu. Võistlusel osales tantsijaid näiteks Poolast, Leedust, Kasahstanist ja Iirimaalt.

“Kindlasti peaksid tantsijad ka Baltikumis rohkem kokku hoidma ja võistlustel käima. Usun, et edaspidi on koostöö veel parem ning funk stiilides võib näha ka Eestis külalisvõistlejaid kaugemalt,” lisas Lenel Karu.

Temaga olid võistlustel kaasas JJ-Street Tartu lockingu grupi õpilased Andra Palo ja Evert Markus Sirendi. “Noorte jaoks oli välisvõistlusel osalemine kindlasti põnev vaheldus ja hea võimalus silmaringi laiendada. Nad said positiivset tagasisidet ning reisi jooksul käisime Leedu erinevates linnades ka kohalike tantsijatega treenimas, mis andis noortele võimaluse uute kontaktide loomiseks,” rääkis Lenel Karu.


Palju õnne ja tuult tiibadesse järgmistel võistlustel!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street