JJ-Street Jõgevamaa tantsijad korraldavad noortele sotsiaalmeedia teemaõhtu

Sel reedel, 20. mail,  toimub Jõgeva Põhikoolis noortele suunatud teemaõhtu, mis seab fookusesse sotsiaalmeedia koos Eesti tuntud sisulooja Martti Hallikuga. Teemaõhtule on juba oodata üle 40 noore ning registreerimine on veel avatud. Tegemist on Jõgeva valla noorte omaalgatusprojektiga ning kõigile on osalemine tasuta.
Noorte omaalgatusprojektide eesmärgiks on toetada noorte ideede elluviimist ning  Jõgevamaa JJ-Street tantsijad osalevad projektikonkursil juba kolmandat korda. JJ-Street Jõgevamaa treeneri Kairi Jerlovi sõnul on eesmärk kogukonna noortele midagi huvitavat ja kasulikku korraldada. 
 
Sotsiaalmeedia alane teemaõhtu on suunatud 12+ aastastele valla noortele. Külaliskoolitaja Martti Hallik konsulteerib igapäevaselt erinevaid sisuloojaid, muusikuid, brände ja agentuure ning just tema valisid noored soovitud koolitajan välja.
 
“Sündmuse eesmärgiks on aidata noortel saada vastuseid sotsiaalmeedias sisu loomisel tekkinud küsimustele ja laiendada nende silmaringi selles valdkonnas. Nähes erinevaid ohukohti, negatiivseid kommentaare ja oskamatut käitumist internetis, sündiski  idee kutsuda omaala professionaal noortega sellel teemal vestlema,” rääkis Kairi Jerlov.
 
Registreeri ennast ja vaata lisainfot SIIN.
 
Sündmust aitavad ellu viia Jõgeva vald, ParimPidu.ee ja kohvik Panther.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street