JJ-Street treener Kreete Uustalu pääses Horvaatias poolfinaali

Hiljuti osales JJ-Street tantsukooli treener Kreete Uustalu WhoGotSkillz BeatCamp laagris Horvaatias, kus läbis nädala jooksul erinevaid koolitusi maailma tippudega ning pääses rahvusvahelisel tantsuvõistlusel poolfinaali.

Beatcamp’i jooksul treenis Kreete kaheksa päeva maailmakuulsate koreograafide nagu Nika Kljun, Misha Gabriel, Bam Martin, Marthe Vangeel, Zacc Milne või Quick Crew käe all. “Päevad olid pikad, sisaldades keskmiselt 5-6 treeningut ning klassid ise kestsid üle tunni. Uudne oli see, et kõikides klassides õpiti koreograafiat ning laagri jooksul õppisin seda, kuidas nii kiiresti omandada õpitut ning juba tunni möödudes seda grupis esitada. Veel nägin seda, kuidas erinevad koreograafid õpetavad ja muusikat tõlgendavad. Sain endale kasulikke mõtteid treeninguteks ja koreograafiate ehitamiseks,” rääkis Uustalu.


Lisaks koolitustele tekkis Kreetel võimalus osaleda All Styles 1vs1 võistlusel, kus ta pääses 45 osaleja seast top 4 hulka. Võistlusel osalesid väga erinevate stiilide ja kogemustega tantsijad mitmetest riikidest ning žürii hulka kuulusid Kenzo Alvares, Kapela ja Roy Douan. “Oli uhke tunne esindada JJ-Street Tantsukooli ja Eestit. Minu jaoks oli võistluse tase üllatavalt kõrge, kuid kohtunike tagasiside positiivne ning tulevikuks igati inspireeriv.”


Palju õnne ja tuult tiibadesse! 
NB! Kreete Uustalu treeningutega saab liituda nii Tartus, Tallinnas kui Viljandis. Võtame vastu uusi huvilisi terve septembrikuu!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street