Kaitstud: UUDISED

JJ-Street Tantsukool alustab uut hooaega!

Tänavatants olümpiale! Juba septembrist alustavad uute treeningutega kõik JJ-Street Tantsukooli filiaalid üle kogu Eesti! 

Sel aastal ootame uusi huvilisi terve septembrikuu vältel – ei ole hullu, kui esimestesse treeningutesse tulla ei saa. Oodatud on igas vanuses huvilised ning värskeid tantsusamme saab proovida mitmes erinevas tantsustiilis. Võta kaasa sõbrad-tuttavad ning tule kohale!

Pane end proovitreeningutesse kirja juba täna: https://eepurl.com/bWlKT

Terve septembrikuu jooksul võtame vastu uusi õpilasi üle kogu Eesti!


Erinevate linnade treeningute ajad leiat siit:

TALLINN
Näidistrennid toimuvad aadressil Filtri tee 1.
 
ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Mavericks (11-14 a) Tauri Vosman
18:00-19:00 Waacking (avatud vanus) Viiu Roosi
19:00-20:00 Hip-Hop A3 United Groove (15 a ja vanemad) Agnes Blank
20:00-21:00 Dancehall (avatud vanus) Birgit Käsper
21:00-22:00 House (avatud vanus) Kreete Uustalu
 
TEISIPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10 a)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (11-14 a)
19:00-20:00 Vogue (avatud vanus) Jessica Lainde
20:00-21:00 Hip-Hop Heels (14 a ja vanemad) Jessica Lainde
 
KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Mavericks (11-14 a) Tauri Vosman
18:00-19:00 Waacking (avatud vanus) Viiu Roosi
19:00-20:00 Hip-Hop A3 United Groove (15 a ja vanemad) Agnes Blank
20:00-21:00 Dancehall (avatud vanus) Birgit Käsper
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids A1 (6-10 a)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (11-14 a)
19:00-20:00 Vogue (avatud vanus) Jessica Lainde
20:00-21:00 Hip-Hop Heels (14 a ja vanemad) Jessica Lainde
REEDE
18:00-19:00 Locking (avatud vanus) Kerttu Luik
20:00-21:00 Hip-Hop A4 Street Funkerz (avatud vanus, vene keel) Enriko Pedaksalu
21:00-22:00 Popping (avatud vanus) Tauri Vosman
 
LAUPÄEV
14:00-16:00 Krump (avatud vanus) Eva Vihtol
 
PÜHAPÄEV
13:00-14:00 House (avatud vanus) Kreete Uustalu
17:00-18:00 Locking (avatud vanus) Kerttu Luik
18:00-19:00 Popping (avatud vanus) Tauri Vosman
20:00-21:00 Hip-Hop A4 Street Funkerz (avatud vanus, vene keel) Enriko Pedaksalu

 

TARTU
Näidistreeningud Tartus toimuvad Ülikooli 12a ja Võru 79 aadressil.
1. september PÜHAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A
17:00-18:00 Krump (avatud vanus) Mari Venski
 
2. september ESMASPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
17:00-18:00 Break (7-11 a.) Markus Tõnissaar
20:00-21:00 Locking A (avatud vanus) Lenel Kari
 
Aadressil: VÕRU 79, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Juniors K1 (7-11 a) Annely Kõrvel
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Headsprung (11-14a) Annely Kõrvel
 
3. september TEISIPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids (7-10 a. ) Kairi Jerlov
17:00-18:00 Break (11 a.+) Markus Tõnissaar
 
4. september KOLMAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
17:00-18:00 Break (7-11 a.) Markus Tõnissaar
18:00-19:00 Hip-Hop A1 (11-14a. ) Mari Venski
 
Aadressil: VÕRU 79, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Juniors K1 (7-11 a) Annely Kõrvel
17:00-18:00 Hip-Hop A2 Headsprung (11-14a) Annely Kõrvel
 
5. september NELJAPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
18:00-19:00 Hip-Hop Salt Shaker (15+ A1) Kreete Uustalu
19:00-20:00 House A (avatud vanus) Kreete Uustalu
20:00-21:00 Locking A (avatud vanus) Lenel Karu
 
6. september REEDE
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids (7-10 a.) Kairi Jerlov
17:00-18:00 Break (11 a.+) Markus Tõnissaar
18:00-19:00 Hip-Hop A1 (11-14 a) Mari Venski
 
7. september LAUPÄEV
Aadressil: ÜLIKOOLI 12A, TARTU
18:00-19:00 Salt Shakers (15+a. ) Kreete Uustalu
19:00-20:00 House A (avatud vanus) Kreete Uustalu

 

PÄRNU
Näidistrennid toimuvad aadressil Hommiku 3, 3. korrus.
 
2. september ESMASPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A (7-11 a) Jessica Lainde
19:00-20:00 Hip-Hop Heels (kõik vanused) Jessica Lainde
 
3. september TEISIPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop T (12 a – …) Kerli Kiiler
19:00-20:00 Vogue (kõik vanused) Kerli Kiiler
 
4. september KOLMAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A (7-11 a) Jessica Lainde
19:00-20:00 Hip-Hop T (12 a – …) Kerli Kiiler
 
5. september NELJAPÄEV
19:00-20:00 Vogue (kõik vanused) Kerli Kiiler

 

VÕRU
Näidisrennid toimuvad JJ-Street Tantsukooli stuudios aadressil Räpina mnt 12, Võru III korrus.
ESMASPÄEVITI
17.00-18.00 Parkour,- ja akrobaatika (7-11 a) Veiko Jänes
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika (12+) Veiko Jänes
TEISIPÄEVITI
15.00-16.00 Urban Kids (Hip-Hop A 7-10a) Reijo Loik
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Hip-Hop A (11-15 a) Reijo Loik
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika iseseisev treening
19.00-20.00 Koreograafia (16- täisealised) Mari Venski
NELJAPÄEV
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Parkour,- ja akrobaatika (7-11 a) Veiko Jänes
18.00-19.00 Parkour,- ja akrobaatika (12+) Veiko Jänes
19.00-20.00 Koreograafia (16- täisealised) Mari Venski
REEDE
15.00-16.00 Urban Kids (Hip-Hop A 7-10a) Reijo Loik
16.00-17.00 Võistlusgrupp (12+) Mari Venski
17.00-18.00 Hip-Hop A (11-15 a) Reijo Loik

 

VILJANDI
Näidistrennid toimuvad aadressil Kaalu 9, II korrus.

KOLMAPÄEV
17:00-18:00 Hip-hop A1 (7-13 a.) Kreete Uustalu
18:00-19:00 Hip-hop & house A2 (14+a) Kreete Uustalu
 
REEDE
17:00-18:00 Hip-Hop A1 (7-13 a.) Kreete Uustalu
18:00-19:00 Hip-hop & house A2 (14+a) Kreete Uustalu
19:00-20:00 Esindusgrupi treening Kreete Uustalu

 

PÕLVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kesk 25 (Põlva Kool, III korrus aula).

4. september KOLMAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
6. september REEDE
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)

VALGA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 31a (Valga Spordihall).

2. september ESMASPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
7. september LAUPÄEV
12.00-13.00 Hip-Hop A (Mari Venski)

KEHRA
Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 2 (Kehra gümnaasium).
 
ESMASPÄEV
17.00-18.00 Hip-Hop Kerli Kiiler
 
REEDE
17.00-18.00 Hip-Hop Kerli Kiiler

 

 VÄNDRA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 13 (Vändra gümnaasium)
 
KOLMAPÄEV
15.00-16.00 Hip-Hop Kerli Kiiler
 
NELJAPÄEV
15.00-16.00 Hip-Hop Kerli Kiiler

 

HAAPSALU
Näidistrennid toimuvad aadressil Posti 3 (Haapsalu kultuurikeskus).

ESMASPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (6 – 11 aastased) Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) Kerttu Luik
 
KOLMAPÄEV
15:00 – 16:00 Urban Kids (6 – 11 aastased) Kerttu Luik
16:00 – 17:00 Hip-Hop (12+ aastased) Kerttu Luik

 

NÕO
Näidistrennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3 (Nõo Spordihoone).
 
TEISIPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) Annely Kõrvel
 
NELJAPÄEV
18:30-19:30 Hip-Hop A (kõik vanused) Annely Kõrvel

 

TÕRVANDI
Näidistrennid toimuvad aadressil Ringtee 1a (Tõrvandi Pere- ja noortekeskus).

TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Annely Kõrvel
 
NELJAPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Annely Kõrvel

 

JÕGEVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Aia 40 (Spordikeskus Virtus, aeroobikasaal).
 
ESMASPÄEV
15:00-16:00 Urban Kids (7-11 a.) Kairi Jerlov
16:00-17:00 Hip-Hop (12+ a.) Kairi Jerlov
 
PÜHAPÄEV
12:00-13:00 Urban Kids (7-11 a.) Kairi Jerlov
13:00-14:00 Hip-Hop (12+ a.) Kairi Jerlov

 

MUSTVEE
Näidistrennid toimuvad aadressil Tartu 11 (Mustvee kool)
 
KOLMAPÄEV
16:00-18:00 Hip-Hop A (avatud vanus) Kairi Jerlov

 

PAIDE

Hip-Hop ja Urban Kids näidistrennid toimuvad aadressil Aiavilja 1 (Paide Spordihall).

Urban Contemporary näidistrennid toimuvad aadressil Pärnu 18 (Paide Muusika- ja Teatrimaja tantsuklassis).

TEISIPÄEV

16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu

NELJAPÄEV

16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:00-18:00 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu
18:30-19:30 Urban Contemporary Enriko Pedaksalu


 

MAARDU
Näidistrennid toimuvad aadressil Ringi 64a (Maardu Spordikeskus)

REEDE
16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:30-18:30 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu

PÜHAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11a) Enriko Pedaksalu
17:30-18:30 Hip-Hop (12-17a) Enriko Pedaksalu


 

SAKU

Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna mnt 10 (Saku Spordikeskus).
 
ESMASPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A Birgit Käsper
 
NELJAPÄEV
18:00-19:00 Hip-Hop A Birgit Käsper

 

SAUE
Näidistrennid toimuvad aadressil Koondise 20 (Saue Noortekeskus).

TEISIPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop A Birgit Käsper
 
REEDE
16:00-17:00 Hip-Hop A Birgit Käsper

 

TABASALU
Urban Kids näidistrennid toimuvad aadressil Teenuste 2 (Tantsusaal) ja Hip Hop A näidistrennid aadressil Kooli 1 (Tabasalu Spordikompleksi sulgpallisaal).
 
ESMASPÄEV
16.30-17.30 Urban Kids (7-10 a) Brita Kikas
18.00-19.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas
 
REEDE
15.30-16:30 Urban Kids (7-10 a) Brita Kikas
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas

 

RAPLA
Näidistrennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69a (Sadolini Sppordihoone aeroobika saal).
 
TEISIPÄEV
19.00-20.00 Hip-Hop A Brita Kikas
20.00-21.00 Vogue A Brita Kikas
 
NELJAPÄEV
19.00-20.00 Hip-Hop A Brita Kikas
20.00-21.00 Vogue A Brita Kikas

 

KOHILA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 1 (Kohila Spordikompleksi peeglisaal).
 
TEISIPÄEV
16.45-17.45 Hip-Hop A Brita Kikas
 
NELJAPÄEV
16.45-17.45 Hip-Hop A Brita Kikas

 

LOKSA
Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna 47a (Loksa Kultuurikeskus).
 
KOLMAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop Lapsed (7-10 a) Brita Kikas (UUS GRUPP!)
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas
 
PÜHAPÄEV
16.00-17.00 Hip-Hop Lapsed (7-10 a) Brita Kikas (UUS GRUPP!)
17.00-18.00 Hip-Hop A (11+ a) Brita Kikas

 

AUDRU
Näidistrennid toimuvad Audru Kultuurikeskus, Sauna 1.
 
ESMASPÄEV
15:30-16:30 Hip-Hop A1 (Jessica Lainde)
16:30-17:30 Hip-Hop A2 (Jessica Lainde)
 
KOLMAPÄEV
 
15:30-16:30 Hip-Hop A1 (Jessica Lainde)
16:30-17:30 Hip-Hop A2 (Jessica Lainde)

 

ELVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Tartu mnt 3 (Elva Gümnaasiumi peeglisaal).
 
ESMASPÄEV
17:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)
 
NELJAPÄEV

17:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)


TÕRVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Spordi 1 (Tõrva Avatud Noortekeskus).

2. september ESMASPÄEV
18.00-19.00 Hip-Hop A (Mari Venski)
 
7. september LAUPÄEV

14.00-15.00 Hip-Hop A (Mari Venski)


RÄPINA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 5 (Räpina Ühisgümnaasiumi aula).
 
REEDE
16:00-18:00 Hip-Hop A (Lenel Karu)

KUUSALU
Näidistrennid toimuvad Kuusalu Spordikeskuses, Rihumäel.
 
ESMASPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank

 

KEILA
Näidistrennid toimuvad Keila Tervisekeskuses (Paldiski mnt 17) ja Keila Koolis (Ehitajate tee 1a).
 
TEISIPÄEV (Keila Tervisekeskuses)
15:00-18:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
16:00-17:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
19:00-20:00 Vogue (Keila Koolis) (avatud vanus) Kristjan Talu
 
REEDE (Keila Koolis)
15:00-16:00 Urban Kids (7-11 a) Agnes Blank
16:00-17:00 Waacking (avatud vanus) Ketrin Rannamägi
17:00-18:00 Hip Hop A (12+ a) Agnes Blank
20:00-21:00 Vogue (avatud vanus) Kristjan Talu
 
PÜHAPÄEV (Keila Tervisekeskususes)
14:00-15:00 Waacking (avatud vanus) Ketrin Rannamägi

 

PÕLTSAMAA
Näidistrennid toimuvad aadressil J. Kuperjanovi 1 (Põltsamaa kultuurikeskus, peeglisaal).
 
NELJAPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov
 
PÜHAPÄEV
16:00-17:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov

 

TABIVERE
Näidistrennid toimuvad aadressil Tuuliku 10 (Tabivere Rahvamaja).

 
TEISIPÄEV

18:00-20:00 Hip-Hop (avatud vanus) Kairi Jerlov


 

VIIMSI
Näidistrennid toimuvad aadressil Nelgi tee 1(Viimsi Huvikeskuses).

ESMASPÄEV
15:15-16:15 Hip Hop A1(7-12.a) Gerly Tuur
16:15-17:15 House (12 + ) Gerly Tuur
17:15-18:15 Hip-Hop A2 (12-15.a) Gerly Tuur

KOLMAPÄEV
15:30-16:30 Hip Hop A1 (7-14.a) Gerly Tuur
16:30-17:30 House (12 + ) Gerly Tuur
17:30-18:30 Hip-Hop A2 (12-15.a) Gerly Tuur

 

RAKVERE
Näidistrennid toimuvad aadressil Võidu tn 19, 2. korrus (Rakvere Bowling).

TEISIPÄEV
17:00-18:00 Hip Hop (7-25.a) Gerly Tuur
18:15-19:15 House (12 + ) Gerly Tuur

NELJAPÄEV
16:00-17:00 Hip Hop (7-25.a) Gerly Tuur
17:00-18:00 House (12 + ) Gerly Tuur

 

KIILI
Näidistrennid toimuvad aadressil Nabala tee 2b ja Kooli 2.

ESMASPÄEV (Kiili Gümnaasiumis)
16:15-17:00 Hip Hop Birgit Käsper

KOLMAPÄEV (Kiili Noortekeskuses)

16:15-17:15 Hip Hop Birgit Käsper


 

NB! Treeningute ajad on pideval täiendamisel! Jälgi meie Facebooki ja Instagrami ning hoia ennast uudistega kursis! 

KOHTUMISENI TRENNIDES!

Meeldib? Jaga edasi!