JJ-Street Tantsukool pälvis Maardu linna aasta partneri tunnustuse

Maardu linna pidulikul tänusündmusel “Noorte gala 2022” tunnustati detsembris neid linna silmapaistvaid noori, aga ka organisatsioone, kes on aasta jooksul jõuliselt panustanud noorsootöö arengusse. Aasta partneriks valiti JJ-Street Tantsukool, mis on Maardu treeneri Annely Kõrveli töö tulemus.


Noorsootöö peaspetsialist Danila Kuznetsov tõdes, et  JJ-Street on aasta jooksul toetanud oma silmapaistvamate ja professionaalsete esinemistega peaaegu kõik linna üritusi, nt kevadlaat, sügislaat, lastekaitsepäev, Maardu tuled jne. Lisaks sellele korraldati Eesti Suurim Süda üritus ka Maardus, mis tõi kohale palju elanikke ja sai kajastatud meedias ning mõjutas hästi linna mainet.“Annely Kõrvel on jäänud esmakordselt silma oma aktiivsusega. Ta pakub alati häid ideid ja lahendusi, kuidas muuta üritusi veelgi huvitavamaks ja kokku tuua tantsijad. Ta on alati valmis toetama oma meeskonnaga meie üritusi ning valmis ka ise korraldama midagi, et anda noortele rohkem võimalust proovimiseks. Annely on avatud, särav ja positiivne inimene, kes tuleb vastu ja on avatud uuteks ideedeks,” rääkis Kuznetsov.

Aasta partneri tunnustus on Annely Kõrveli sõnul väga hea tunne ning see näitab, et vaev on ära tasunud. “Oleme Maardu linnas kaasatud iga sündmusega ja kogu aeg kohal. Tunnustuse osas olin aga üllatunud, kuna mu kõrval oli inimesi, kes oleks ka seda väga väärinud,” rääkis ta.
“Me oleme kõvasti treeninud ja esinenud, just detsembris tuli ka ühe Maardu õpilase Milena Filjoki poolt võit Eesti meistrivõistlustelt tänavatantsus,” lisas Annely.
Järgmised plaanid on anda veel rohkem väljundit kõige noorematele, parandada tantsukvaliteeti ja teha teoks erinevaid projekte. “Ees ootab südameaktsioon veebruaris, võistlus ja spordisündmused. Muidugi tahame esineda ning aina treenida!”


Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street