JJ-Street Active tiim jooksis taas heategevuse nimel üle Eesti

Pühapäeval toimus üle maailma üheksandat korda Wings For Life World Run heategevusjooks, kus joosti nende inimeste eest, kes seda kahjuks teha ei saa. JJ-Street Active tiim osales juba kolmandat korda ning kogus 53 inimesega kokku 644 eurot. Veel olulisemad olid aga positiivsed emotsioonid, mida kõik osalejad sündmusest kaasa võtsid.


Wings For Life World Run jooks erineb paljudest jooksudest sel moel, et kolmkümmend minutit pärast starti hakkab võistlejaid taga ajama virtuaalne püüdja-auto ning kui auto jooksja kätte saab, on tema jaoks võistlus läbi. Seega puudub jooksul ühine finiš ja parim jooksja peab ühtlasi läbima ka kõige pikema distantsi.

Pärnus koos teiste noortega jooksnud Emily Vilter kinnitas, et mulluga võrreldes oli osalejaid rohkem ning joosti mööda Pärnu ilusat rannaäärt. “Tegu on sündmusega, millest soovime alati väga osa võtta, sest ühendatud on sport ning heategevus,” selgitas Vilter.

Jacklyn Talm jooksis pühapäeval koos oma treeneri Erika Kesvateraga Valgas ning tõdes, et enda panuse andmine ülla eesmärgi nimel on oluline. Tema distantsiks kujunes lõpuks 8,2 km.

JJ-Street Tantsukooli treener Kairi Jerlov jooksis Jõgeval koos õpilasega üle 10 kilomeetri. “Ägedad olid Wings For Life meeskonna poolt erinevad motiveerivad ja informeerivad teavitused läbi äpi,  kokkuvõttes kõik toimis hästi,” nentis Jerlov.

Jonathan Austa osales sellisel heategevusjooksul esimest korda ning jooksis Tartus 12 kilomeetrit. “Oli väga huvitav esimest korda joosta ning motivatsiooni andis ka see, et see osalustasu läks neile, kes ei saa üldse joosta,” kinnitas Austa.

Wings or Life World Run jooksu kogu tulu annetatakse täies ulatuses Wings For Life fondile, mis toetab seljaaju vigastuste uurimisvõimalusi ja inimeste ratastoolist välja aitamist.

Kohtume juba järgmisel aastal, seni hoidke silm peal JJ-Street Active tiimi teistel tegemistel!

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street