Inspiratsioonituur “Iga noor on oluline” jõudis Peetrisse ja Põltsamaale

Joel Juhi eestvedamisel jätkus sel nädalal inspiratsioonituur “Iga noor on oluline” Põltsamaal ja Peetris, kuhu tuli kokku oodatust rohkem noori ning muljed olid kõigil väga head.

Põltsamaa Ühisgümnaasiumisse kogunes 3. mail ligi kakskümmend 12. – 16. aastast noort, kes olid pärit ka lähipiirkondadest Siimustist, Jõgevalt ja Tabiverest.  Kõige noorem osaleja oli kõigest kaheksa-aastane.JJ-Street Jõgevamaa treeneri Kairi Jerlovi sõnul oli koolitus väga eriline ja väärtuslik, sest väiksemates Eesti linnades nii sageli külalistreenereid ei käi. “Kui kuulsin, et selline võimalus avanes, siis haarasin sellest kiiresti kinni, sest tean kui positiivne mõju on Joel Juhil noortele. Ta on ju Jõgevalt pärit ja mõistab siinset eluolu ning noorte arenemist paremini kui keegi teine,” kinnitas Jerlov. Ta lisas, et oluline osa oli ka vestlusel, kus Joel Juht rääkis noortele näiteks kannatlikkusest ning järjepidevusest.

Teine koolitus samal päeval toimus Peetri koolis ning sinna kogunes senisest kõige rohkem osalejaid, ligi 80 noort. “Oli nooremaid ligi 10-aastaseid ja samas ka täiskasvanuid, nii eestlasi kui venelasi. Tuli kohale ka neid, kes ei tegele üldse tantsimsiega ja tulid hoopis sõpradega kaasa,” kirjeldas JJ-Street Tantsukooli Peetri treener Tauri Vosman.

Tänu koolitusele said noored värsket energiat juurde ning need, kes enne tantsinud polnud, tutvusid alaga esmakordselt. Juba homme jätkub tuur Põhja-Tallinna avatud noortekeskuses ning järgmisel nädalal jõuab ka Lõuna-Eestisse!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street