Vinge võimalus Pärnus: koolivaheajal toimub tasuta linnalaager

Kes soovib oma koolivaheajale veel väärtust ja põnevust juurde lisada, siis tasub kibekiirelt ennast kirja panna sel laupäeval algavasse Pärnu linnalaagrisse! Tegemist on kolmepäevase tänavatantsu suunitlusega laagriga, mis leiab aset kõigile huvilistele täiesti tasuta.

See võimalus on mõeldud kõigile neile, kes tahavad proovida midagi uut ja teistsugust ning saada natuke rohkem teada hip-hop kultuurist. Sealjuures ei mängi rolli eelnev tantsukogemus!


Mida saab Pärnu linnalaagris teha?

  • Tutvuda tänavatantsustiilidega hip-hop, vogue, house ja waacking
  • Kohtuda sõbralike ja innustavate JJ-Street Tantsukooli treeneritega
  • Õppida huvitavatel koolitustel lihashooldust, eneseväljendust ja enesekindlust, tänavatantsu ajalugu jm
  • Võtta osa lõbusat tantsujam’ist
  • Saada osa laagri lõpus üllatusest

JJ-Street Tantsukooli Pärnu treeneri Janeli Kunnbergi sõnul tekkis laagri korraldamise idee tegelikult juba 1,5 aastat tagasi, kui JJ-Street Tantsukool sai endale Pärnusse oma uue stuudio. See andis noortele võimaluse saada omale päris koht, kus treenida ja areneda. Lisaks võimaldab stuudio lihtsamini erinevate sündmuste, laagrite, võistluste ja koosviibimiste korraldamist.

Nüüd ongi koolivaheajal linnalaagris võimalik tuua noored kokku, pakkuda positiivseid eneseväljendusvõimalusi ning jagada infot erinevate tänavatantsustiilide arengu kohta.

Kunnberg ütles, et suur rõõm on näha, et registreerunud on neid noori, kes varem pole tantsimisega kokku puutunud. “Ja see ongi meie eesmärk – näidata ka uutele noortele, missugune on tänavatants ja tänavakultuur ning kuidas see inimesi ühendab. Usun, et noored leiavad laagrist omale ka palju uusi tuttavad ja sõpru,” lisas ta.


Kus? Tammsaare pst 41, 2. korrus, Pärnu.
Millal? 29.04.-01.05.2023
Palju maksab? TASUTA!
REGISTREERIMINE SIIN! Kiirusta, sest kohad on piiratud!


Kõik lisaküsimused ja info: janeli@jjstreet.ee

Facebooki sündmus: SIIN.

Kohtume Pärnus!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street