Tantsusaalist paati: JJ-Street treenerid osalevad homme Võhandu maratonil

JJ-Street treenerid võtavad ette järgmise suure eneseületuse – kui möödunud aastal osaleti Haanja ultrajooksul (täispikk distants 100 km), siis nüüd plaanitakse läbi aerutada 100-kilomeetrine distants Võhandu maratonil. Tulge raja äärde kaasa elama!


Mis oleks parem viis liikumisaastat tähistada kui ületada uusi sportlikke katsumusi? Juba homme varahommikul kell 7:00 stardivad Võrust Tamula järve äärest Võhandu maratonile 14 tänavatantsutreenerit kahe paatkonnaga.

Paati läheb ka JJ-Street Tantsukooli asutaja Joel Juht, kes on juba tuntud oma erinevate hulljulgete sportlike väljakutsete poolest. “Teeme tiimiga selliseid sportlikke katsumusi, et olla terved ja anda head eeskuju noortele. Oluline on tegeleda päris asjadega ning treenida mitmekülgselt,” sõnas Joel Juht maratoni eel.

Treener Tauri Vosman usub, et pika teekonna läbimine aerutades saab kindlasti olema põnev ning kõige olulisem on ühtsuse loomine ja tiimiga koos uute asjade proovimine. “Hästi kõva vastupidavuse treening saab see olema ja usun, et anname hea positiivse sisendi neile, kes pole varem seal osalenud,” rääkis ta.

Aerutamine on mitme tiimiliikme jaoks midagi väljaspool enda mugavustsooni. “Tahaks enda piire testida ja olgem ausad, ilma meeskonnata üksi seda ma vist ette ei võtaks. Natuke ikka on ärevus ka sees, aga anname endast parima. Haanja ultrajooksul juba nägin, kuidas kõik pingutavad viimase piirini,” lisas treener Kairi Jerlov.Üks treeneritest, Annely Kõrvel, on aga selline, kes pole vee ja veega seotud tegevuste suhtes kunagi eriti optimistlik olnud. Seda enam saab olema aerutamine tema jaoks suur eneseületus. “Kuigi vett ma ei armasta, siis olen meeskonnamängija ning ei saanud ometi sellisest plaanist välja jääda,” sõnas Kõrvel.

Omaette küsimus on veel mõne osaleja sõnul see, mis tunne on pärast maratoni “Saab näha, aga kuna meie eesmärk pole kiirustada, vaid asi rahulikult koos ära teha, siis see jääb kindlasti meelde ühe võimsa kogemusena, mis meid rohkem kokku liidab,” lausus Mari Venski.

Tänavu juba 18ndat korda toimuval suurüritusel osaleb 1500 paatkonda ja 2500 aerutajat lausa 24 erinevast riigist. Maratoni on võimalik jälgida Sportrec OÜ lehel SIIN.


Kes aga saab, tulge raja äärde meie tiimidele kaasa elama! Omade inimeste toetus on kindlasti olulise tähtsusega!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street