Suvised esinemised käivad täie hooga, tipphetkeks oli Rally Estonia avashow

Suvi pole veel läbi, kuid on seni möödunud JJ-Street tantsukoolile põnevalt ja tegusalt ning tantsijad on astunud üles lavadel üle terve Eesti.  Neist üks kõige meeldejäävaim esinemine on olnud siiani Rally Estonia avashow, kus JJ-Street tantsukool astus üles koos Daniel Levi & bändiga ning suvise Gameboy Tetrise, Nublu ja Cartooni hittloo “Biology” saatel.

Eesti Rahva Muuseumi poodiumil Tartus esitasid meie tantsijad avapäeva õhtul efektse liikumise Daniel Levi laulule “Jasmine” ning näha sai funk tantsustiile Waacking ja Locking. Rahvas sai etteastet nautida tribüünidelt lava kõrval kui ka otse artistide ees ning avashow’le elasid tele- ja veebiülekannete vahendusel kaasa miljonid inimesed üle maailma.

Loetud minutid hiljem sõitis rahva seast lavale aga Nublu, Cartooni ja Gameboy Tetrise  vastvalminud loo “Biology” muusikavideost tuntud retrobuss, kust värviliste aksessuaaridega hüppasid välja nii JJ-Street tantsijad kui muusikud ise. Lendas tossu ja tuld ning õhtu lõpuks olid publiku emotsioonid laes. JJ-Street tantsijatel oli au lüüa kaasa Eesti ühe suurimal spordisündmusel sel aastal, mida külastas nelja päeva jooksul kokku üle 25 000 pealtvaataja.

Esinemiste aeg pole aga kaugeltki läbi ning JJ-Street tantsukooli tegemistel tasub silma peal hoida nii kodulehe, Instagrami kui Facebooki vahendusel! Ja ärge unustage vaatamast uusi videosid meie Youtube’i kanalil!

Praegu on käimas ka JJ-Street üle-eestiline tuur ning 30. augustist alustame TASUTA näidistrennide nädalaga. Vaata rohkem infot SIIT.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street