Noored viivad ellu laagris sündinud ammuse idee

JJ-Street tantsukooli Haapsalu õpilased panid suvel laagris pead kokku ning mõtlesid välja huvitava ja kasuliku sündmuse, mida ühise meeskonnaga ellu viia.

Juba 27. veebruaril kell 10:00-14:00 leiab aset virtuaalkonverents “Tiivad tuulde!”, kus saavad sõna kolm Eesti tipptegijat kolmes erinevas valdkonnas – pööraseid kõrguseid trotsiv slackliner Jaan Roose, ettevõtja ja kinnisvarainvestor Bill Valdre ning JJ-Street tantsukooli looja ja elupõline seikleja Joel Juht.


Jaan Roose esinemine Seli rabas

“Pidime laagris kirjutama omaalgatusprojekti, mis ka meid ennast kõnetaks. Tahtsime Haapsalu grupiga luua Läänemaa noortele sündmuse, mille sarnast pole seal varem olnud,” meenutas üks eestvedaja Janeli Kunnberg. Kuna piirangute tõttu ei saanud sündmust algselt planeeritud kuupäeval korraldada, leidsid noored teise lahenduse. “Parim võimalus praegu oli teha see sündmus virtuaalselt, mis annab ühtlasi võimaluse osa võtta kõigil noortel üle Eesti,” selgitas Janeli Kunnberg.

Virtuaalkonverentsi “Tiivad tuulde” eesmärk on avardada osalejate mõttemaailma ja inspireerida neid ette võtma julgeid tegusid. Kõnelejateks valisid noored võimalikult erinevate eluvaldkondade esindajad. 

“Meie arvates on motivatsioonipäev kasulik nii neile, kes on oma ideedega mingis etapis kinni ja ei oska edasi liikuda kui ka neile, kes tahaksid esimest kord proovida millegi algatamist. Silmaringi avardamiseks ei jookse selline asi kellelgi mööda külgi maha,” kinnitas Janeli Kunnberg.


Joel Juht koolitusel “Tervisliku eluviisi starter pack”


27. veebruaril kell 10:00-14:00 leiab vastuseid näiteks sellistele küsimustele:


Kuidas leida oma kutsumus?
Kuidas alustada?
Kuidas oma raha targalt kasutada?
Kuidas leida terves kehas terve vaim ja tulla toime pingeliste ning ebameeldivate olukordadega?


Sündmus on TASUTA ja toimub Zoom keskkonnas!
NB! Väga oluline on ennast ette registreerida ning kiireimaid ootavad ees magusad üllatused!

Registreerida saab SIIN.

Vaata rohkem infot sündmuse kohta SIIT.

Sündmusele annavad hoogu koostööpartnerid: Red Bull, Haapsalu Trükikoda, NEVI OÜ,
SEIK kirjastus, Streetshop One, Flamingo kohvik, Tere Eesti AS, Haapsalu
Seikluspark ja Haapsalu Linn. Projekti rahastab Eesti Noorteühenduste Liit ja noorte osaluse fond.


“Tiivad tuulde!” korraldustiimi kuuluvad: Eliise Siimson, Jan Jeeberg, Rasmus Kuslap, Linda Malmet, Anastasiya Chertova, Mirtel Engman, Janeli Kunnberg ja Katarina Sits.

 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street