UUDISED

JJ-Street tantsijad korraldasid Valgas põneva koolituse

Eelmisel nädalal viisid JJ-Street tantsukooli Valga noored oma koolis läbi projekti “Karjäär Sotsiaalmeedias”, kus ühe päeva jooksul jagas nippe Eesti tuntud sisulooja Martti Hallik.

Valga noortel aitas sündmust ellu viia treener Mari Venski ning osa võtsid Valga gümnaasiumi meediakursuse õpilased, kelle jaoks sotsiaalmeedia on väga huvitav.Martti Halliku juhendamisel õpiti sisu loomist,  näiteks rääkis ta heli, valgustuse ja kaamerate valikust, et oma tulemusi kvaliteetsemaks muuta.  Veel rääkis Hallik koostööst erinevate brändidega, samuti populaarseimatest kanalitest.
“Läbi aitab lüüa see, kui oled esimene tegija uuel platvormil,” ütles Martti Hallik. Ta soovitas jätta kõrvale oma kompleksid, julgelt sotsiaalmeediassse postitusi laadida ning endale kindlaks jääda.


“Karjäär Sotsiaalmeedias” meeskonda kuulusid Rainer Truks, Jacklyn Talm, Kadri Rätsepp ja Erika Kesvatera. Päeva jooksul tuli teemaks ka läbipõlemine ning tasakaalu leidmine sotsiaalmeedia ja muu elu vahel. Lisaks teooriale said osalejad oma teadmisi ka praktiseerida, harjutades sisu loomist tantsimisega.


Projekti rahastas Ideeviit, Haridus,- ja noorteamet, JJ-Street tantsukool ja bränd Mõnnakas.

Meeldib? Jaga edasi!