Noored korraldasid põneva veebiseminari motivatsioonist ja toitumisest

Möödunud laupäeval toimus JJ-Street tantsukooli õpilaste poolt ellu viidud veebiseminar Co-Video19, kus koolitajateks olid Eesti kaks tipptegijat oma valdkonnas ning kuulajad õppisid kasulikke teadmisi toitumisest ja enesemotivatsioonist.

Loova eneseteostuse koolitaja ja avaliku kõnelemise treener Harald Lepisk rääkis kuulajatele teemal “Enesemotivatsioon eriolukorras”. Ta jagas mõtteid, kuidas püsida praegusel ajal enda tegemistega rajal ning millisel viisil tulla toime ärevusega.Teine koolitaja oli toitumisnõustaja ja personaaltreener Kristjan-Johannes Konsap, kes rääkis teemal “Toitumine ja kiusatused”. Tema nõuanded andsid juurde uusi mõtteid valikute tegemiseks nii toidukaupluses kui oma köögis.Sündmuse algatasid Tartu noored koos JJ-Street treener Annely Kõrveliga ning eesmärk oli näidata, et keerulisel ja segasel ajal ei pea keegi olema üksinda. Noored õppisid sündmuse korraldamise käigus, kuidas toimida efektiivselt meeskonnana.
Co-Video19 meeskond tänab kõiki koostööpartnereid, koolitajaid ja muidugi osalejaid, ilma kelleta poleks sündmus üldse toimuda saanud.


Järgmiste koolitusteni!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street