Miks ma tantsin? Lugu nr 11: Kätriin Kübarale on tantsimine õhk, mida hingata

Uues rubriigis “Miks ma tantsin?” räägivad oma tantsutee avastamisest JJ-Street tantsukooli õpilased ja treenerid. Üheteistkümnendana jutustab oma loo 29-aastane Kätriin Kübar, kes hakkas tantsima juba 3-aastaselt, kui vanemad ta trenni panid. Ise ta enda sõnul algusaastaid hästi ei mäleta, aga üks on kindel – täna ta tantsib ja lõpetada ei kavatse niipea.Vabastav tunne tantsides

Kätriin sõnab, et ta ei mäletagi elu ilma tantsuta ning see on talle kui õhk, mida ta hingab. “Eks ikka on olnud tõuse ja mõõnasi, kuid ilma selleta ka ei saa. Tunne, mida mind tantsides valdab, on nii vabastav ja muremõtted kaovad välgukiirusel. Kõik need inimesed, keda olen läbi tantsu kohanud, on hindamatu väärtusega ja selle eest olen elu lõpuni tänulik,” ütleb ta.

Hoiab tasakaalus vaimset ja füüsilist poolt

Eluks ajaks on ta saanud tänu tantsimisele enda sõnul kaasa eneseväljenduse, iseloomu ja sõbrad. Tantsimisest on saanud tema põhitöö, mis toob leiva lauale ja hoiab nii vaimset kui ka füüsilist poolt tasakaalus.

Just JJ-Street tantsukoolis tantsib ta, sest seal pühendutakse igale inimesele personaalselt ja tegeletakse professionaalse tantsuga. “Kui midagi ette võtta, siis teha seda juba täiega. Selles organisatsioonis hoolitakse inimestest ja lisaks väga tugevatele tantsutrennidele koolitatakse tantsijaid ka mitmes muus eluvaldkonnas,” ütleb Kätriin.Kätriini 3 põhjust tantsuga tegeleda:

  • Tants hoiab vormis

  • Teeb meele rõõmsaks

  • Annab elule palju sära


Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street