Miks ma tantsin? Lugu nr 10: Emily Veinglasele on tants õpetanud mitte alla andma

Uues rubriigis “Miks ma tantsin?” räägivad oma tantsutee avastamisest JJ-Street tantsukooli õpilased ja treenerid. Kümnendana jutustab oma loo 10-aastane Emily Veinglas, kes alustas tantsimisega 2017. aasta sügisel Põltsamaal, kui läks esimesse klassi. Emily treener on Kairi Jerlov.Tantsimine on lahe

Emily meenutab, et kui nägi JJ-Streeti tantsijaid esinemas Põltsamaa Huvitegevuse messil, siis see tundus nii lahe, et neiu tahtis ise ka proovida. Tants on andnud talle enesekindluse, julguse ja tahte proovida uusi asju.

Ta sõnab, et on tantsimisega kaasa saanud tantsimisoskuse ja tahte mitte alla anda. “Anda endast alati parim ja oskus teha meeskonnatööd,” räägib ta.Rõõmsad emotsioonid, sõbrad ja muusika

Emily sõnul on tants tema elus väga olulisel kohal ning tema jaoks tähendab see eelkõige rõõmsaid emotsioone, sõpru ja muusikat.

Tantsustiilidest meeldib Emilyle just tänavatants ning ta ütleb, et saab seda JJ-Street tantsukoolis kõige paremini õppida. “Minu jaoks on see Eesti parim tantsukool, kus õpetatakse päris asja,” on ta kindel.


Emily 4 põhjust tantsuga tegeleda:

  • Tants on lõbus
  • Trennist leiab uusi sõpru
  • Tantsimine aitab parandada füüsilist vormi
  • Tantsimine annab juurde enesekindlust ja julgust.


Emily treener, Kairi Jerlov:

Esimese asjaga jäi Emily puhul silma tema hea kohanemisvõime, mis aitas tal sulanduda grupis ka endast vanemate tantsijatega, olles ise pesamuna. Ta on treeningutel väga keskendunud, pühendunud ning töökas. Sellise suhtumise teeb ta silmad ette nii mõnelegi endast vanemale tantsijale. 10-aastase selline suhtumine on üllatavalt täiskasvanulik ning teeb treenerile ja kogu grupile rõõmu.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street