Kaheksandat korda vallutab lava tantsuetendus JJ-Street Streetshow!

Juba 3. juunil esietendub Nordea Kontserdimajas kaheksandat korda Eesti suurim tantsuetendus JJ-Street Streetshow, mis sel aastal kannab nime „Teine dimensioon”.

JJ-Street Streetshow on igal aastal läbi tantsu toonud inimesteni ühiskonna problemaatika, mitmed aktuaalsed teemad ning suunanud publikut mõtlema laiemale pildile maailmas. 2018.  aasta etendus on võtnud realistliku lähenemise ning kajastab igihaljast probeemi ehk küsimust “kuidas saada üle enda suurimatest takistustest?” Kolm aktuaalset probleemi, mida laval käsitletakse, on välja kasvanud “mina-generatsiooni” mõttemaailmast: isekus, ületarbimine ja võimuiha – nüüd otsib etendus nendele pahedele lahendust.

„Jälgides seda, mis toimub maailmas, tekib igapäevaselt küsimus, mida me üksteisele võlgneme või miks kehtib põhimõte “võidab see, kellel on surres rohkem asju”. Kuidas olla lahke ja abivalmis maailmas, mida valdab mentaliteet, et nõrgim lüli langeb välja?“ selgitab käesoleva aasta etenduse teemavalikut Streetshow korraldustiim.

3. juunil jõuab lavale lugu kolmest väga erinevast inimesest, keda ühendavad üksteise pahed ning läbi saatusliku mängu jõutakse tuumani. Mäng paneb proovile nende varasemad elus tehtud otsused, toob mängijad välja mugavustsoonist ning sunnib ületama oma hirme. Kuid kumb lõpuks võidab – kas mängijad või mäng ise?

Salapärasusest tulvil etendust ilmestavad sel aastal värvikad, tavapärasest erinevad karakterid, särtsakad kostüümid, tempokas ja jõuline lavakäsitlus ning üllatused, mis hoiavad pinget üleval viimase minutini!

See on show, mis viib elamused täiesti teise dimensiooni! Nüüd on õige aeg hoida silmad lahti JJ-Street Streetshow Facebooki ja Instagram’i lehel, sest info täieneb iga päevaga!

Kohtume juba 3. juunil Nordea Kontserdimajas!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street