JJ-Street Tantsukool pälvis Koolitantsu Harjumaa ja Tallinna eelvoorul häid tiitleid!

Möödunud nädalavahetusel toimusid Koolitantsu Harjumaa ja Tallinna eelvoorud, kus JJ-Street Tantsukooli tunnustati erinevate preemiatega.

Harjumaa eelvoorust pääses finaalvõistlusele JJ-Street Peetriküla ja Järveküla noorimate tantsijate grupp Thug Life, tantsuga „Kommipood“.  Treeneri Viiu Roosi sõnul olid hoolimata noorest vanusest tantsijad väga tublid, energilised ja julged.

Kehra tantsijaid, kelle osalemist toetas suurel määral Anija vald, pälvisid kavaga Pankrot eripreemia „Moodne koreograafia“. Treener Mari-liis Siig ütles, et tegemist oli grupi esmakordse ülesastumisega võistlusel ning tantsijatel jagus kogu päevaks kõvasti elevust, eelkõige just siis, kui lavameik sai tehtud ja soengud kinnitatud – igapäevaselt nad sellist välimust ju ei kasuta.

 

Tallinna eelvoorul pälvis Kreete Uustalu Tallinna house’i grupp eripreemia „House stiili etendamise eest“. Žüriile paistis grupp silma just isikupäraga, sest terve kava jooksul kasutati üksnes house’i muusikat ning house’i tantsustiili elemente, sealhulgas kiideti kava puhtust, energiat, musikaalsust ja kompositsiooni.

Palju õnne ja tuult tiibadesse järgmises voorus!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street