Esmakordselt viisid JJ-Street Tartu treenerid koos kohalike koolidega Eesti rahva muuseumis läbi heategevuskontserdi, mis aitas toetada Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi haruldaste haigustega lapsi. Sündmus tõi lavale tõelise jõulumeeleolu ning andis võimaluse tänavatantsutreeningus osaleda neil noortel, kes seda muidu teha ei saa.Heategevuskontsert «Tartu tantsib» idee sündis koostöös Tartu Tamme, Tartu Puškini ja Tartu Erakoolide õpetajate ja õpilastega. Vaid mõne nädala jooksul õppisid noored meie treenerite juhendamisel selgeks kolm tänavatantsukava. Suurem osa noortest polnud varem üldse tantsuga kokku puutunud või ei osale praegu üheski huviringis. Sündmus aitas kaasa noorte aktiivsuse suurendamisele, koolide koostööle Tartus, vene ja eesti noorte lõimumisele ning haruldaste haigustega laste ravitegevusele.

Lisaks sai laval näha imeilusat võimlemiskava, JJ-Street tantsijaid ning nautida muusikat Puškini kooli koori ning Uudo Sepa esituses.

Kokku koguti kontserdiga 865,65 eurot.  Loe, mida arvasid kontserdist Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi esindajad Tartu Postimehe artiklist.

Rohkem pilte leiad siit.