JJ-Street tantsijad rabasid Leedust mitu esikohta

Lithuanian Cup tantsuvõistlus oli sel korral JJ-Street tantsijatele väga edukas, sest mitmesaja osalejaga võistlustel pääsesid meie tantsijad edasi pea igas kategoorias ning tõid koju kaks esikohta.

All styles 2vs2 võistlusel pääsesid kaheksa parima hulka Ago Rootsma ja Janeli Kunnberg ning Hanna Mändmaa ja Markus Tõnissaar, viimased ühtlasi võitsid selle kategooria. “Konkreetselt tänavatantsu battlitel oli tase ikkagi üsna tugev. Poolfinaalis ja finaalis läks ikka rebimiseks, et võita,” kinnitas Tõnissaar.House 1vs1 võistlusel pääsesid kaheksa parima hulka Janeli Kunnberg, Teele Telvar, Kreete Uustalu, Ago Rootsma ja Iris Remsel. Viimased kaks olid ühtlasi finaalis ning Iris Remsel viis võidu Tartusse. “Juba mitu kuud varem võtsin eesmärgiks tuua koju võit välisriigist. Leedus ma finaalis lihtsalt tantsisin ja nautisin muusikat,” rääkis ta.Hip-Hop Kids 1vs1 kategoorias osales sel korral üle 100 osaleja ning JJ-Street tantsijatest pääsesid edasi Elis Kommer, Georg Mattias Pedjasaar, Carola Selberg ja Emma Tiitus. Viimane jõudis tihedas konkurentsis poolfinaali.

House Kids 1vs1 kategoorias pääses poolfinaali Tartust pärit Romet Prušinski. 

Hip-Hop 1vs1 kategoorias pääsesid eelvoorudest edasi Julius Marcus Simm, Mari Venski, Kreete Uustalu, Janeli Kunnberg ja Ago Rootsma. 

Loe pikemalt Tartu Postimehest.

Palju õnne meie tantsijatele ja treeneritele!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street