JJ-Street Tartu tantsijad pälvisid laureaadi tiitli

Möödunud nädalavahetusel osalesid JJ-Street Tartumaa lockingu tantsijad Emajõe Tantsumaagia Festivalil, kus saavutasid oma vanusekategoorias esikoha.

“Sel korral astusid lavale nii Tartu, Elva kui ka Tõrvandi lockingu gruppide tantsijad, kellest noorim oli kõigest 10-aastane, vanim aga 17-aastane. Proovisime sellise koosseisuga osalemist esmakordselt ja tulemus oli väga hea,” rääkis koreograafia autor Lenel Karu. JJ-Street tantsijad võtsid osa noored II vanusekategoorias ning tants kandis nime “Lukustatud”


 

Kohtunike tagasiside põhjal kiideti enim just grupi head energiat ja karakterit, mis hoidis kogu etteaste jooksul põnevust. Treeneri Lenel Karu sõnul on tantsijad ise olnud väga tahtejõulised ning sihikindlad. “Nad on olnud ise väga motiveeritud, seejuures teinud pikki lisaproove eri linnades, harjutanud selgeks enda jaoks raskemad elemendid või trikid ning alati positiivsed.” Emajõe Tantsumaagia Festival on Lõuna-Eesti uus tantsuvõistlus, mis toimus esmakordselt ning kokku võistles omavahel ligi 50 tantsu, esindades eri žanreid, vanuseid ja tantsukollektiive.

Palju õnne meie tantsijatele!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street