JJ-Street osaleb tiimiga Wings For Life World Run’il

Sel pühapäeval, 5. mail, toimub üle maailma juba viiendat korda Wings For Life World Run, mis toetab seljaaju vigastuste ravi uurimisvõimalusi. Jooksu saab teha igaüks täpselt omale sobivast asukohast. JJ-Street osaleb Wings For Life World Run’il  5. mail oma tiimiga – liitu meiega, et toetada head eesmärki!

Kuidas JJ-Street tiimiga liituda?

1. Tõmba äpp Wings for life
2. Registreeri individual runner’ina
3. Täida kõik andmed ja tee annetus 10 eurot. Lisa kaardi andmed ja tee makse.
4. Liitu tiimiga (Join team): JJ-Street Dance Company (2 tiimi on, aga vali see, kus on juba inimesi). NB! Kood: 96219
5. Oled liitunud ja annetanud 10 eurot heategevusse!

Wings For Life World Run’i puhul ei ole tegemist tavapärase jooksuga, sest sel võistlusel puudub finiš. 30 minutit pärast starti hakkab võistlejaid taga ajama virtuaalne püüdja-auto ning kui auto jooksja kätte saab, on tema jaoks võistlus läbi. Nii peab parim jooksja ühtlasi läbima ka kõige pikema distantsi. Äpi kaudu saab jooksja pidevalt infot, kui kaugel auto on ning millise tempoga läheneb. Wings For Life World Run’il saavad osaleda kõik, nii harrastajad kui profid, kusjuures mängus on rohkelt adrenaliini ja põnevust hea eesmärgi nimel.

Jooks toetab seljaaju vigastuste ravi uurimisvõimalusi, et aidata inimesi välja ratastoolist. Miljonid inimesed üle maailma on pärast seljaaju vigastust sõltuvad ratastoolist – üsna tihti on tegu liiklusõnnetuse või kukkumisega. Wings For Life on mittetulunduslik seljaaju vigastuste uurimise fond, mille missiooniks on leida ravivõimalused.  2004. aastast alates on Wings For Life rahastanud teadusprojekte ja kliinilisi teste üle maailma. Olgugi, et ravi pole veel leitud, on suuri samme sinnapoole juba tehtud. Vaata rohkem infot jooksu kohta Wings For Life World Run Facebookist

Jookseme nende eest, kes joosta ei saa!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street