Kaitstud: UUDISED

JJ-Street tantsukool alustab 1. septembril uut hooaega

Tahad leida tantsustiili, mis sulle sobib? Tule ja õpi päriselt tantsima ning see võib olla sinu aasta! Võid kindel olla, et JJ-Street tantsukoolis saad ennast igal juhul proovile panna ning võtta vastu uusi väljakutseid.


1. septembril algavad TASUTA proovitrennid üle kogu Eesti! Uusi õpilasi võtame vastu terve septembrikuu järgmistes kohtades: Tallinn, Tartu, Pärnu, Audru, Elva, Haapsalu, Järveküla, Jõgeva, Jüri, Kehra, Keila, Kose, Loksa, Loo, Maardu, Nõo, Paide, Peetriküla, Põltsamaa, Mustvee, Põlva, Rakvere, Räpina, Rapla, Saku, Saue, Tabasalu, Tapa, Tõrva, Valga, Vändra, Viimsi, Viljandi, Võru.

Kas oled juba JJ-Street tantsijate uut videot näinud? Kliki siia, et valida oma lemmikstiil.


Oodatud on igas vanuses tantsuhuvilised olenemata varasemast kogemusest.
NB! Kui mõnes linnas näidistrennide ajad ei sobi, võtke meiega julgelt ühendust.

Ära enam kauem mõtle ja registreeri ennast SIIN.
Lisainfo: info@jjstreet.ee

Näidistreeningute ajad (pidevalt täiendamisel):


TALLINN
Näidistrennid toimuvad JJ-Street tantsukooli stuudios, aadressil Filtri tee 1

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids (Mailiis Vosman)
18:00-19:00 Hip-Hop 15+ (Janeli Kunnberg)
19:00-20:00 Waacking (Mailiis Vosman)
20:00-21:00 Dancehall (Birgit Käsper)

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-Hop 11-14. a (Tauri Vosman)
19:00-20:00 Vogue (Jessica Lainde)
21:00-22:00 Koreograafia (Jessica Lainde)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids (Mailiis Vosman)
18:00-19:00 Hip-Hop 15+ (Janeli Kunnberg)
19:00-20:00 Waacking (Mailiis Vosman)
20:00-21:00 Dancehall (Birgit Käsper)

REEDE, 4. SEPTEMBER
17:00-18:00 Locking (Kertu Kibal)
18:00-19:00 Hip-Hop RU (Annely Kõrvel)
19:00-20:00 Popping (Tauri Vosman)

PÜHAPÄEV, 6. SEPTEMBER
13:00-14:00 House (Kreete Uustalu)
14:00-15:00 Vogue (Jessica Lainde)
15:00-16:00 Locking (Kertu Kibal)
18:00-19:00 Hip-Hop RU (Annely Kõrvel)
19:00-20:00 Popping (Tauri Vosman)
20:00-21:00 Krump (Mari Venski)
21:00-22:00 Krump (Mari Venski)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-Hop 11-14.a (Tauri Vosman)
19:00-20:00 House (Kreete Uustalu)
20:00-21:00 Vogue (Jessica Lainde)
21:00-22:00 Koreograafia (Jessica Lainde)

– – –

TARTU
Näidistrennid toimuvad JJ-Street tantsukooli Tartu stuudios, aadressil Ülikooli 12 (III. korrus)

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
18:00-19:00 Salt Shakers Hip-Hop 15+ (Kreete Uustalu)
19:00-20:00 House (abitreener)

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids 7-10.a (abitreener)
17:00-18:00 Headsprung Hip-Hop 11-14.a (Annely Kõrvel)                                                                                  18:00-19:00 Vogue A (abitreener)                                                                                                                      19:00-20:00 Freshest Kidz Hip-Hop 11-14.a (Mari Venski)
20:00-21:00 Krump (Mari Venski)
21:00-22:00 Adulthood Hip-Hop 18+ (Lenel Karu)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
18:00-19:00 Salt Shakers Hip-Hop 15+ (Kreete Uustalu)
19:00-20:00 House (abitreener)

PÜHAPÄEV, 6. SEPTEMBER
18:00-19:00 Locking (Lenel Karu)
20:00-21:00 Adulthood Hip-Hop 18+ (Lenel Karu)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids 7-10.a (abitreener)
17:00-18:00 Headsprung Hip-Hop 11-14.a (Annely Kõrvel)                                                                        18:00-19:00 Vogue A (abitreener)
19:00-20:00 Freshest Kidz Hip-Hop 11-14.a (Mari Venski)
20:00-21:00 Krump (Mari Venski)

– – –

HAAPSALU
Näidistrennid toimuvad aadressil Posti 3 (Haapsalu Kultuurikeskuse peeglisaalis)

KOLMAPÄEV 2. september
15:00-16:00 Urban Kids 7-10a (Janeli Kunnberg)
16:00-17:00 Hip-Hop 11+ (Janeli Kunnberg)

ESMASPÄEV 7. september
15:00-16:00 Urban Kids (Janeli Kunnberg)
16:00-17:00 Hip-Hop 11+ (Janeli Kunnberg)
– – –

PAIDE
Näidistrennid toimuvad E-piim Spordihallis, aadressil Aiavilja 1

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
15:30-16:30 Urban Kids (Brita Kikas)
16:30-17:30 Hip-Hop A (Brita Kikas)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
15:30-16:30 Urban Kids (Brita Kikas)
16:30-17:30 Hip-Hop A (Brita Kikas)
– – –

TABASALU
Näidistrennid toimuvad aadressil Teenuste 2 (Tabasalu Tantsusaal)

REEDE, 4. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids (Brita Kikas)
17:30-18:30 Hip-Hop A (Brita Kikas)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids (Brita Kikas)
17:30-18:30 Hip-Hop A (Brita Kikas)
– – –

LOKSA
Näidistrennid toimuvad aadressil Tallinna 47a (Loksa Kultuurikeskus)

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids
17:00-18:00 Hip-Hop A

LAUPÄEV, 5. SEPTEMBER
16:00-17:00 Urban Kids
17:00-18:00 Hip-Hop A
– – –

RAPLA
Näidistrennid toimuvad aadressil Viljandi mnt 69A (Sadolin Spordihoone)

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
19:00-20:00 Hip-Hop A (Brita Kikas)
20:00-21:00 Vogue A (Brita Kikas)

– – –

VÕRU
Näidistrennid toimuvad aadressil Räpina mnt 12 (Keik hoone, JJ-Street stuudio)

TEISIPÄEV 1. SEPTEMBER
16.00-17.00 Urban Kids Hip-Hop A1 7-11 a. (Annely Kõrvel)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 11-15 a (Annely Kõrvel)
18.00-19.00 Hooligang võistlusgrupp 12+ KATSETEGA! (Mari Venski)
19.00-20.00 Täiskasvanud Hip-Hop A1 (Mari Venski)

KOLMAPÄEV 2. SEPTEMBER
17:00-18:00 Parkour- ja akrobaatika A1 (7-11 a)
18.00-19.00 Parkour ja akrobaatika A2 (7-11 a)
18.00-19.00 Parkour ja akrobaatika (12+)

NELJAPÄEV 3. SEPTEMBER
16.00-17.00 Urban Kids Hip-Hop A1 7-11 a. (Annely Kõrvel)
17:00-18:00 Hip-Hop A1 11-15 a (Annely Kõrvel)
18.00-19.00 Hooligang võistlusgrupp 12+ KATSETEGA! (Mari Venski)
19.00-20.00 Täiskasvanud Hip-Hop A1 (Mari Venski)

TEISIPÄEV, 7. SEPTEMBER
17:00-18:00 Parkour- ja akrobaatika A1 (7-11 a)
18.00-19.00 Parkour ja akrobaatika A2 (7-11 a)
18.00-19.00 Parkour ja akrobaatika (12+)
– – –

JÄRVEKÜLA

Näidistrennid toimuvad Järveküla spordihoones aadressil: Reti tee 20, Peetri

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids 7-10a (Tauri Vosman)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop Urban Kids 7-10a. (Tauri Vosman)
– – –

PEETRI

Näidistrennid toimuvad Peetri põhikoolis aadresil: Pargi tee 6, Peetri.

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
18:00-19:00 Hip-Hop Urban Kids 7-10a. (Tauri Vosman)
19:00-20:00 Hip-Hop A (Tauri Vosman)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
18:00-19:00 Hip-Hop Urban Kids 7-10a. (Tauri Vosman)
19:00-20:00 Hip-Hop A (Tauri Vosman)
– – –

VILJANDI
Näidistrennid toimuvad aadressil Kaalu 9 (II. korrusel)

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-hop/house 14+ (Kreete Uustalu)
18:00-19:00 Hip-hop 7-13 a. (Kreete Uustalu)
19:00-20:00 Esindusgrupp

REEDE, 4. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-hop/house 14+(Kreete Uustalu)
18:00-19:00 Hip-hop 7-13 a. (Kreete Uustalu)
– – –

RAKVERE
Näidistrennid toimuvad Rakvere Bowlingukeskuses aadressil Võidu 19 (II. korrusel)

TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop 7-13.a (Gerly Tuur)
17:15-18:15 HH 13+ (Gerly Tuur)
18:15-19:15 House 12+ (Gerly Tuur)

REEDE, 4. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop 7-13.a (Gerly Tuur)
17:15-18:15 HH 13+ (Gerly Tuur)
18:15-19:15 House 12+ (Gerly Tuur)
– – –

VIIMSI
Näidistrennid toimuvad Viimsi huvikeskuses aadressil Nelgi tee 1

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
15:30-16:30 Hip-Hop 7-11.a (Gerly Tuur)
16:30-17:30 House 12-16.a (Gerly Tuur)
17:30-18:30 Hip-Hop 12+ (Gerly Tuur)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
15:15-16:15 Hip-Hop 7-11.a (Gerly Tuur)
16:15-17:15 House 12-16.a (Gerly Tuur)
17:15-18:15 Hip-Hop 12+ (Gerly Tuur)
– – –

ELVA
Näidistrennid toimuvad Elva uues spordihoones aadressil Tartu mnt 3 (aeroobikasaal)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A 7-12.a (Lenel Karu)
17:00-18:00 Hip-Hop A 12+ (Lenel Karu)

TEISIPÄEV, 8. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-Hop A 7-12.a (Lenel Karu)
18:00-19:00 Hip-Hop A 12+ (Lenel Karu)
– – –

RÄPINA
Näidistrennid toimuvad Räpina ühisgümnaasiumis aadressil Kooli 5 (aula)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A 7-12.a (Lenel Karu)
17:00-18:00 Hip-Hop A 12+ (Lenel Karu)
– – –

VALGA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kuperjanovi 36a (Valga Spordihall)

NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A (Mari Venski)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A (Mari Venski)
– – –

SAKU
Näidistrennid toimuvad Saku Spordikeskuse aeroobikasaalis aadressil Tallinna mnt 10

KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
17:30-18:30 Hip-Hop (Birgit Käsper)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
17:30-18:30 Hip-Hop (Birgit Käsper)                                                                                                                        – – –

KOSE

Näidistrennid toimuvad Kose koolis, Pikk 12, peeglisaalis
 
KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
18.00-19:00 Hip-Hop (Mailiis Vosman)
 
ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
18:30-19:30 Hip-Hop (Mailiis) Vosman
– – –
 
JÜRI
Näidistrennid toimuvad Jüri spodikompleksis, Laste 3, peeglisaalis
 
KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER
15.00-16:00 Hip-Hop (Mailiis Vosman)
16:00-17:00 Waacking (Mailiis Vosman)
 
ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
15:30-16:30 Hip-Hop (Mailiis) Vosman
– – –
KEILA
Näidistrennid toimuvad Keila Terviskeskuses (Paldiski mnt 17) ja Keila koolis (Ehitajate tee 1).
 
TEISIPÄEV, 1. SEPTEMBER (Keila Terviskeskuses)
15:00-16:00 Urban Kids
16:00-17:00 Hip-Hop A (Kristjan Talu)
17:00-18:00 Vogue A (Kristjan Talu)
REEDE, 4. SEPTEMBER (Keila Koolis)
15:00-16:00 Urban Kids
16:00-17:00 Hip-Hop A (Kristjan Talu)
17:00-18:00 Vogue A (Kristjan Talu)
– – –
SAUE
Näidistrennid toimuvad aadressil Koondise 20 (Saue Noortekeskuse 2. korruse saal)
TEISIPÄEV 1. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-Hop A (Birgit Käsper)
REEDE 4. SEPTEMBER
17:00-18:00 Hip-Hop A (Birgit Käsper)
– – –
KIILI
Näidistrennid toimuvad Kiili Gümnaasiumis ja Kiili Noortekeskuses
KOLMAPÄEV, 2. SEPTEMBER (Kiili Noortekeskuses)
15:30-16:30 Hip-Hop (Birgit Käsper)
ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER ( Kiili Gümnaasiumis)
15:30-16:30 Hip-Hop (Birgit Käsper)
– – –
MAARDU
Näidistrennid toimuvad aadressil Ringi 64b (Maardu spordikeskuse peeglisaal)REEDE, 4. SEPTEMBER
16:30-17:30 Hip-Hop A (Annely Kõrvel)PÜHAPÄEV, 6. SEPTEMBER
16:30-17:30 Hip-Hop A (Annely Kõrvel)
–  – –
PÕLVA
Näidistrennid toimuvad aadressil Kooli 25 (Põlva Kool)
NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A (Mari Venski)
TEISIPÄEV, 8. SEPTEMBER
16:00-17:00 Hip-Hop A (Mari Venski)
– – –
PÄRNU
Näidistrennid toimuvad aadressil Hommiku 3, 3. korrus NELJAPÄEV, 3. SEPTEMBER
18:15-19:15 Hip-Hop Kids (Jessica Lainde)
19:15-21:15 Hip-Hop Heels (Jessica Lainde)
REEDE, 4. SEPTEMBER
17:15-18:15 Hip-Hop Teens (Kerli Kiiler)
19:15-20:15 Vogue
ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
18:15-19:15 Hip-Hop Kids (Jessica Lainde)
19:15-20:15 Hip-Hop Teens (Kerli Kiiler)
20:15-21:15 Vogue (Kerli Kiiler)
– – –
NÕO
Näidistrennid toimuvad aadressil Kalju Aigro 3 (Nõo Põhikooli aula)

ESMASPÄEV, 7. SEPTEMBER
18:30-19:30 Hip-Hop A (Annely Kõrvel)

KOLMAPÄEV, 9. SEPTEMBER
18:30-19:30 Hip-Hop A (Annely Kõrvel)

NB! Tunniplaanid linnades on täiendamisel!

Vaata rohkem siit. 

 

Meeldib? Jaga edasi!