JJ-Street tantsijad võtsid osa põnevast Streetstar tänavatantsufestivalist

Veel enne suvehooaja algust osalesid JJ-Street Tantsukooli treenerid ja õpilased Rootsis tänavatantsufestivalil Streetstar, kus astusid ise võistlustulle, aga ka koolitasid ennast erinevate tipptegijate käe all, õppides sealhulgas mitmeid uusi tantsumeetodeid.

Ühe osaleja, JJ-Street Tantsukooli treeneri Janeli Kunnbergi sõnul oli võistluse ülesehitus väga huvitav ja tavapärasest erinev. “House kategooria põhines stalkingu ja mirroring kontseptsioonil. Enne võistlust tuli läbida kahetunnine töötuba, kus Prantsusmaalt pärit tantsija Didier Firmin selgitas nende põhimõtete sisu ning tantsijad said paarides harjutada,” rääkis Kunnberg.
Temale lisaks osalesid Streetstaril veel Iris Remsel, Margaret Targo, Kreete Uustalu, Merit Meronen, Lola Hannus, Liisi Lepik, Carola Selberg, Susanna-Emiilia Gorškova ja Lara Liivak. Mõne noore jaoks oli tegemist esimese välismaa koolitusreisiga.
Hip-Hopi võistlus viidi läbi Hawks Methodi kontseptsiooni kasutades, mille eest said osalejad ka sertifikaadid. “Tantsijatele öeldi kahes erinevas kontseptsioonis viis erinevat teemat, millele tants tuli üles ehitada. Igaüks näitas oma oskusi 10 korral 1-minutiliste väljaminekutega,” selgitas Kunnberg.
JJ-Street tantsijatel õnnestus suurvõistlusel silma paista ning eelvoorudest edasi pääseda.

Tulemused House’i kategoorias:
Kreete Uustalu TOP 8
Janeli Kunnberg TOP 16
Iris Remsel TOP 16
Tuult tiibadesse järgmisteks võistlusteks ja koolitusteks!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street