JJ-Street tantsijad võistlesid edukalt teisel karikaetapil tänavatantsudes

Tartus peeti Tähvere Tantsukeskuses 5. juunil Eesti Tänvatantsijate Liidu II karikaetapp püstistes tänavatantsudes, kus osalesid ka JJ-Street tantsijad erinevates kategooriates väga edukalt.

Hip-Hop 1vs1 kategooria võitis Janeli Kunnberg, teiseks jäi Margaret Targo ning poolfinaali pääsesid veel Maria Bukhalova ja Anete Allekõrs.

Hip-Hop 1vs1 juuniorite kategoorias osalesid kuni 13-aastased tantsijad ning võitjaks tuli Georg Mattias Pedjasaar, teiseks jäi Sofija Solomatina ning poolfinaali pääsesid veel Daniil Vasylchenko ja Laura Lõoväli.

Funk stiilides jõudsid Locking 1vs1 kategoorias poolfinaali Reio Härm, Anita Toomere, Mirell Karhu ja  Madis Ader, võitjaks tuli Mirell Karhu ja teisele kohale jäi Madis Ader.

Popping 1vs1 lahingutes olid neli parimat Emilia Niilo, Erika Kesvatera, Tauri Vosman ja Annely Kõrvel. Finaalis jäi Tauri Vosmani järel teiseks Annely Kõrvel.

House 1vs1 kategoorias olid neli parimat Janeli Kunnberg, Margaret Targo, Ekaterina Mašina ja Iris Remsel. Võidu tõi koju Margaret Targo, kes finaalis oli taas vastamisi Janeli Kunnbergiga.

Krump 1vs1 kategoorias võitlesid esikoha nimel Ksenija Goidina ja Sigrid Avald, esikoha sai Goidina.

Vogue Ballroom võistlusel saavutas esikoha Hanna Mändmaa, nelja parima hulka jõudsid veel Jana Kotsnova, Eneli Juhansoo, Rainer Truks.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street