JJ-Street tantsib nii maal kui merel!

Viimased kaks nädalat vallutasid JJ-Street Tantsukooli säravad esinejad Tallinki kruiisilaevad Viktoria I ja Romantika, kus 20. augustini jagus sära, energiat ning suurepäraseid elamusi. Selle aja jooksul said Rootsi reisinud inimesed nautida JJ-Street tantsijate üllatusterohket showd ning soovi korral õpiti ka ise sammud selgeks.

Igal õhtul avas programmi JJ-Street tantsijate eksklusiivne show, mis andis külastajatele mõnusaid emotsioone ja energiat kogu õhtuks. Pärast esinemisi töötas hoogne tantsutöötuba, kus kõik soovijad said positiivse muusika saatel õppida põnevaid tantsusamme.

Lisaks tegelesid paari nädala vältel JJ-Street Tantsukooli tantsijad lastega, viies läbi erinevaid mänge ning võisteldes limbos ja x-boksis. Osalejatele jagati head ja paremat ning tantsijatega sai teha koos pilte.

„Lastele väga meeldis ja isegi lapsevanemad lõid kaasa, sest tõesti oli väga lõbus,“ rääkis Tartu treener Kreete Uustalu, kes esines Tallinki Romantika pardal.

JJ-Street Tantsukooli esinejad jäid kahenädalase tuuriga väga rahule ning ootavad nüüd kõiki tantsuhuvilisi uutesse treeningutesse. Avatud uste nädal algas juba esmaspäeval!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street