JJ-Street suvelaager üllatab augustis uhiuue programmiga

Pärast pikka karantiini ja ootamist saame tuua JJ-Street tantsukooli õpilastele positiivsed uudised nimelt toimub augustikuu esimesel nädalal armastatud suvelaager JJ-Street Summer Camp!


Tänavu leiab suvelaager aset 3. -9. augustil Liipa talus ning ühendab endas ka aprillis ära jäänud JJ-Street Kevadseminari programmi. Seega on terve nädal veel sisukam ja huvitavam ning koosneb meie noorte lemmiksündmustest nagu motivatsiooniõhtu, tantsuvõistlus, meelelahutusprogramm ja koolitused.

Suvelaagri eesmärgiks on pakkuda meie kallitele õpilastele võimalust suvel soodsalt, lõbusalt ja asjalikult aega veeta, arendada oma tantsuoskusi ning proovida uusi ja põnevaid stiile.


2020. aasta suvelaagrit viivad läbi JJ-Street Tantsukooli treenerid-õpetajad, kelle kohta saab rohkem lugeda siit. Laagri hind sisaldab lisaks ööbimisele, tantsutreeningutele, vaba aja proragmmile ja workshoppidele ka toitlustust 3 korda päevas.

NB! Antud hetkel pakume ööbimisvõimalust telkides! Kui riigi poolt selguvad täpsemad juhised, kaalume ööbimisvõimalusi kämpingutes või siseruumides. Hoidke ennast uudistega kursis ja vaadake rohkem infot siit!


Registreerimine on avatud! Palume ennast kirja panna ja laagri eest tasuda esimesel võimalusel oma treeneri kaudu. Kohtade arv on piiratud!
Kohtume varsti!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street