LAAGRID

JJ-STREET SUVELAAGER

JJ-STREET SUVELAAGER 2020

Saabuval suvel toome noorteni taas tantsulaagri JJ-Street Summer Camp!

AEG: 3.–9. august 2020

HINNAD:

225 € ööbimine telgis

249 € ööbimine majas (MAJAKOHAD TÄIS)

JJ-Street suvelaager leiab aset juba 3. – 9. augustil Liipa Talu Koolitus- ja Puhkekeskuses. Laagri eesmärgiks on pakkuda meie kallitele õpilastele võimalust suvel soodsalt, lõbusalt ja asjalikult aega veeta, arendada oma tantsuoskusi ning proovida uusi ja põnevaid stiile.

Igal laagripäeval toimuvad lisaks tantsimisele teised erinevad arendavad tegevused.

NB! Sel suvel on suvelaagri programm ühendatud aprillis toimuma pidanud JJ-Street Kevadseminariga, mis muudab terve nädala nüüd veel sisukamaks ja huvitavamaks. Meie noorte lemmiksündmused nagu motivatsiooniõhtu, tantsuvõistlus, meelelahutusprogramm ja koolitused on kõik koondatud kokku üheks nädalaks!

2020. aasta suvelaagrit viivad läbi JJ-Street Tantsukooli treenerid-õpetajad, kelle kohta saab rohkem lugeda siit. Laagri hind sisaldab lisaks ööbimisele, tantsutreeningutele, vaba aja proragmmile ja workshoppidele ka toitlustust 3 korda päevas.

Huvilistel palume teostada registreerimine ja tasumine esimesel võimalusel oma treeneri kaudu. Lisaküsimuste korral võtta ühendust oma treeneriga või saata kiri suvelaager@jjstreet.ee

Registreerimine avatud kuni 27. juuli 23:59.

Sündmusel vanusepiirang noortele 7+ (7-aastased kaasa arvatud).

Võttes arvesse JJ-Street Tantsukooli suurt õpilaste hulka, riigi poolt kehtestatud piiranguid ja noorte suurt nõudlust suvelaagri järele, on kohtade arv piiratud.

Laagritesse registreerimise kord ning tagastuspoliitika

Pärast registreerimistasude maksmist on registreerunu kohustatud tulema oma valitud laagritesse kohale ettenähtud ajaks.

Registreerimistasusid ei tagastata ega hüvitata, kui osaleja ei saabu registreeritud sündmustele õigeaegselt.

Laagritasu ei kompenseerita juhul, kui osaleja saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia.

Laagrikohast loobumisel isiklikel põhjustel 3 nädalat enne laagrivahetuse algust tagastatakse 50% laagrikoha maksumusest! Hilisemal teavitamisel laagrikoha eest tasutud summat ei tagastata.

Kui laagrikohast loobutakse vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend), tagastatakse 40% laagrikoha maksumusest.

Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel raha ei tagastata.

Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

NB! MTÜ Urban Style ei tegele kaebustega, mis esitatakse pärast sündmuste toimumist.

MÖÖDUNUD LAAGRID

  • JJ-Street Suvelaager 2020
  • JJ-Street Suvelaager 2019

Meeldib? Jaga edasi!