LAAGRID

JJ-STREET SUVELAAGER

JJ-STREET SUVELAAGER 2020

Saabuval suvel toome noorteni taas tantsulaagri JJ-Street Summer Camp!

AEG: 3.–9. august 2020

HINNAD:

225 € ööbimine telgis

249 € ööbimine majas

JJ-Street suvelaager leiab aset juba 3. – 9. augustil Liipa Talu Koolitus- ja Puhkekeskuses. Laagri eesmärgiks on pakkuda meie kallitele õpilastele võimalust suvel soodsalt, lõbusalt ja asjalikult aega veeta, arendada oma tantsuoskusi ning proovida uusi ja põnevaid stiile.

Igal laagripäeval toimuvad lisaks tantsimisele teised erinevad arendavad tegevused.

NB! Sel suvel on suvelaagri programm ühendatud aprillis toimuma pidanud JJ-Street Kevadseminariga, mis muudab terve nädala nüüd veel sisukamaks ja huvitavamaks. Meie noorte lemmiksündmused nagu motivatsiooniõhtu, tantsuvõistlus, meelelahutusprogramm ja koolitused on kõik koondatud kokku üheks nädalaks!

2020. aasta suvelaagrit viivad läbi JJ-Street Tantsukooli treenerid-õpetajad, kelle kohta saab rohkem lugeda siit. Laagri hind sisaldab lisaks ööbimisele, tantsutreeningutele, vaba aja proragmmile ja workshoppidele ka toitlustust 3 korda päevas.

Huvilistel palume teostada registreerimine ja tasumine esimesel võimalusel oma treeneri kaudu. Lisaküsimuste korral võtta ühendust oma treeneriga või saata kiri suvelaager@jjstreet.ee

Registreerimine avatud kuni 20. juuli 23:59.

Sündmusel vanusepiirang noortele 7+ (7-aastased kaasa arvatud).

Võttes arvesse JJ-Street Tantsukooli suurt õpilaste hulka, riigi poolt kehtestatud piiranguid ja noorte suurt nõudlust suvelaagri järele, on kohtade arv piiratud.

MÖÖDUNUD LAAGRID

  • JJ-Street Suvelaager 2020
  • JJ-Street Suvelaager 2019

Meeldib? Jaga edasi!