LAAGRID

JJ-STREET SUVELAAGER

JJ-Street Suvelaager 2021 on juba ukse taga!

Sellel aastal toimub JJ-Street Suvelaager 28. juuni – 4. juuli Liipa Talu Koolitus- ja Puhkekeskuses

Laagri eesmärgiks on pakkuda tantsukooli õpilastele võimalust veeta suvel üheskoos lõbusalt aega – arendades oma tantsuoskust ja silmaringi.

NB! Nii nagu eelmisel aastal sisaldab laager erinevaid tantsukoolitusi, meeleolukaid vabaajategevusi ja tantsuvõistlust. Laagris saab 2021. aastal kohtuda ka kõikide JJ-Street tantsukooli treeneritega, kelle juhendamisel saab laager olema kindlasti seiklusterohke! Treenerite kohta leiab rohkem infot SIIT.

AEG: 28. juuni – 4. juuli 2021 (6 ööd)

HINNAD: 225€ ööbimine telgis, 249€ ööbimine majas (kohad on piiratud)

Laagri hind sisaldab ööbimist, tantsutreeninguid, vabaaja programmi, erinevaid koolitusi ja toitlustust 3 korda päevas. 

Maksmine toimub treeneri kaudu.

 

EELREGISTREERIMINE veebikeskkonnas on avatud kuni 13. juuni 2021 kell 23:59. Peale antud kuupäeva on võimalik laagrisse registreerida treeneri kaudu. Oma registreerimist on võimalik tasuta tühistada kuni 13. juuni 2021 kell 23:59. 

➡️REGISTREERI SIIN!⬅️

*Sündmus on suunatud noortele 7+ (7 aastased kaasa arvatud).

*Võttes arvesse JJ-Street tantsukooli suurt õpilaste hulka, riigi poolt kehtestatud piiranguid ja noorte suurt nõudlust suvelaagri järele, on kohtade arv piiratud.

 

NB! Laagritesse registreerimise kord ning tagastuspoliitika!

-Pärast registreerimistasude maksmist on registreerunu kohustatud tulema oma valitud laagritesse kohale ettenähtud ajaks.

-Registreerimistasusid ei tagastata ega hüvitata, kui osaleja ei saabu registreeritud sündmustele õigeaegselt.

-Laagritasu ei kompenseerita juhul, kui osaleja saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia.

-Laagrikohast loobumisel isiklikel põhjustel 3 nädalat enne laagrivahetuse algust tagastatakse 50% laagrikoha maksumusest. Hilisemal teavitamisel laagrikoha eest tasutud summat ei tagastata.

-Kui laagrikohast loobutakse vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend), tagastatakse 40% laagrikoha maksumusest.

-Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel raha ei tagastata.

Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

NB! MTÜ Urban Style ei tegele kaebustega, mis esitatakse peale sündmuste toimumist.

MEENUTUSI MÖÖDUNUD LAAGRIST

Meeldib? Jaga edasi!