JJ-Street korraldas Võru linnapäevadel põneva noorteala

JJ-Street Tantsukooli Võru filiaali üks oodatuim sündmus igal aastal on kohalikud linnapäevad ning sel aastal pakuti noortele vägev programm: tantsushow, rannabangalo, mängud, live-muusika, parkour ja akrobaatika ning tõukerataste etteaste.


JJ-Street avab septembris uue stuudio Võru linnas ning eesmärgiks on seatud noorte võimaluste mitmekesine arendamine, kohalike talentide esile toomine ning tantsutreeningute rikastamine. Atmosfäärilises Tamula rannas jagus Võru linnapäevadel tegevusi nii noortele kui täiskasvanutele. Stardipaugu andsid energilised tantsijad, oma oskusi näitasid nii noormehed kui neiud, erinevate stiilide ja vanusegruppidega. Võrus saab sel hooajal liituda järgmiste treeningutega: urban kids pere noorimatele (7-11 vanus), parkour ja akrobaatika, koreograafiaõpe (alates 16-aastastele), hip-hop treeningud (11-15-aastastele) ning esmakordselt ka võistlusgrupp.

 


Võru linnapäevadel sai noortealal uudistada veel rannabangalo kohvikut, kuulata head muusikat ja võtta osa auhinnamängudest. Adrenaliini tõstis lakke parkouri ja akrobaatika töötuba, kus Vabadusspordi eestvedamisel õpetati selgeks nii lihtsamad kui keerulisemad trikid. Menuka päeva lõpetas “Võru Tõuks 2019”, kus pealtvaatajateni toodi vaatemänguline tõukerattashow.JJ-Street Tantsukool plaanib algava hooaja jooksul korraldada Võrus veel mitmeid huvitavaid ettevõtmisi koostöös kohalike organisatsioonidega. Treeningud on avatud kõigile uudistamiseks terve septembrikuu. Vaata tunniplaani siit!

Rohkem pilte Võru Linnapäevade noorteala kohta vaata galeriist.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street