Back To The Basics koolitustesari toob Eestisse tantsustaari Henry Link

18. jaanuaril 2020 leiab Tallinna Spordihallis kuuendat korda aset koolitustesari Back To The Basics, mida viib sel aastal läbi tantsumaailma legend Henry Link.

Miks kõndida, kui saab tantsida? Esmakordselt viib koolitust nelja tunni jooksul läbi nimeka tantsutrupi Elite Force Crew asutajaliige Henry Link.

Henry Link on tantsinud koos Michael Jackson’i, Will Smithi, TLC, Mariah Carey’i ning mitmete teistega. Ta on osalenud erinevates muusikavideodes nagu Michael Jackson „Remember the time”, Will Smith „Miami” ja „Men in Black”, Mariah Carey „Honey” ja „Fantasy”. Tänaseks on Henry Link üks prestiižika tantsugrupi Elite Force Crew asutajatest ning tema karismaatiline isiksus on viinud ta tantsumaailma tippu.

Elite Force Crew on tantsutrupp, mis sai alguse 1992. aastal Michael Jacksoni „Remember the time” videovõtetel. „Elite” tähendas eliiti ehk tantsijaid esireas, kellest kujunes video kõige silmapaistvam osa. Pärast video ilmumist saatis Elite Force Crew tantsijaid tohutu edu ning nad hakkasid osalema nii TV-saadetes, dokumentaalfilmides, kontserditel, muusikavideodes jm. Henry Link veetis Mariah Carey’i tuuril 17 aastat, esinedes igal kontserdil ja lüües kaasa kõikides artisti muusikavideodes ja projektides. Teadmised ja kogemused, mida ta on õppinud läbi selliste saavutuste, on hindamatud.

Koolituse hind on 50 eurot ning kohtade arv on piiratud.

Kõikidel soovijatel on kohustus eelnevalt registreerida. Registreerida saab JJ-Street treenerite kaudu kuni 30. november 2019.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street