Eesti suurima südame võitjad said kätte rändkarika

Sel aastal võitis Eesti Suurima Südame tiitli 324 inimesega Kohtla-Järve linn ning nüüd õnnestus võitjatele üle anda rändkarikas ja tunnustus!
Kohtla-Järve linnavalitsuses võtsid kolmapäeval rändkarika vastu abilinnapead Erik Setškov, Olga Pihlak ja Kaire Jõe ning hariduse ja noorsootöö peaspetsialistid Irina Putkonen ja Alla Voldeks.
Linnavalitsuse esindajate sõnul oli suurima südame võit üllatav ja väga positiivne ning kohalikele inimestele tähtis.


“Selle rändkarika plaanime küll mitmeks aastaks enda juurde jätta,” muigas abilinnapea Kaire Jõe ning tõdes koos teiste kohalviibijatega, et järgmisel aastal tuleb Kohtla-Järvel teha ilmselt lausa kaks südant.
“Meil on erinevad linnaosad üksteisest päris kaugel ja selleks, et kõik elanikud saaksid asjast osa, tuleks tegelikult moodustada kaks südant. See on veel selgumisel, aga kindlasti teeme kõik võimaliku, et ka järgmisel aastal karikas enda juurde jätta,” rääkisid abilinnapead Erika Setškov ja Olga Pihlak.


Kuigi linnapea Virve Linder ei saanud karikat ise vastu võtta, rõõmustas ta samuti. “Mul on selle tiitli üle väga hea meel ja see aktsioon iseenesest on väga vahva ja süstib inimestesse positiivsust. Meie piirkonna elanikele tuli see tunnustus väga õigel ajal,” rääkis ta.
Sündmuse läbi viimisel olulist rolli mänginud hariduse ja noorsootöö peaspetsialist Alla Voldek kirjeldas, et suure rahvahulga kokku toomisel mängis rolli huvitav programm ja lisategevused.


“Meil toimus siin palju, lapsed tantsisid ja laulsid ning peredel oli põhjust tulla. Sidusime selle algatuse liikumisaastaga ning see kutsus inimesi ühinema,” rääkis Voldeks. Kohtla-Järvel tulid inimesed kokku ligi kaheks tunniks ning kui lund oleks piisavalt olnud, siis oleks valmistatud koos ka lumeskulptuure.
“Mina arvan, et järgmisel aastal võikski sündmus pikemalt kesta, et inimestel oleks veel midagi kohapeal ette võtta. Meie inimesed olid igal juhul võidu üle väga rõõmsad ja saime palju head järelkaja,” lisas hariduse ja noorsootöö peaspetsialist Irina Putkonen.

Rändkarika andsid üle JJ-Street Tantsukooli juhataja Peeter Taim ning Eesti Suurim Süda algatuse üle-eestiline koordinaator Lenel Karu.

Palju palju õnne veel kord!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street