Eesti Suurim Süda tuleb taas ning kutsub kõiki üles kaasa aitama!

Möödunud aasta sõbrapäeva eel sai alguse üle-eestiline algatus Eesti Suurim Süda, kui 15 erinevas piirkonnas moodustati inimestest südameid! Kokku tuli südameid moodustama üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika võitis Valga/Valka ühisrinne. Sündmust aitasid üle Eesti ellu viia JJ-Street Tantsukooli noored ja treenerid, sest idee pärineb tantsukooli asutaja Joel Juhti kahekümne aasta vanusest traditsioonist.

Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku ning 12. veebruaril kogunetakse taas, et Eesti Suurim Süda traditsiooni korrata. Veelgi enam kannab südameaktsioon tänavu erilist tähtsust, seerulised ja kurvad sõjasündmused on loonud palju tõsiseid probleeme ning tõstnud praegusel ajal lootuse ja koostöö  olulisemale kohale.


12. veebruaril annab Eesti Suurim Süda toetust ja lootust nii Ukraina kui Eesti rahvale. Moodustame tänavu veel suuremad südamed ning toome kokku ka need, kes eelmisel aastal üheski südamepildis kaasatud ei olnud!


Kui aga just Teie hulgas on inimesi, kes tahaksid oma linnas südameaktsiooni läbi viia, siis kirjutage ja andke sellest teada Eesti Suurim Süda Facebooki lehe vahendusel, mille leiab siit!
Videomeenutus eelmisest aastast on SIIN.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street