Võru linna aasta noor õpetaja 2018 on Mari Venski!

3. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele, kus anti üle aasta õpetaja 2018 tunnustused. Aasta noor õpetaja 2018 tiitli pälvis JJ-Street tantsukooli Lõuna-Eesti peatreener ja Võru filiaali treener Mari Venski.
 
Aasta õpetaja konkurssi korraldatakse Võrus 11. aastat ning konkursiga soovib linn tähtsustada õpetaja rolli, tõsta esile edukate pedagoogide tegevust ning tunnustada Võru linna koolide, huvikoolide ja lasteaedade õpetajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isikuteks ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud haridusasutuste, Võru linna ja piirkonna arengut.

 Mari sõnul tuli tunnustus talle väga meeldiva üllatusena. “Esimest korda anti välja tunnustus just mitteformaalset ja huviharidust esindavale isikule, mis kinnitab seda, et JJ-Street Tantsukool on noori suunav ja arendav õppeasutus. Kindlasti on see alles algus ning Võru linna ja noori ootab ees palju huvitavaid ja innovaatilisi projekte, ettevõtmisi, võistlusi, esinemisi ja mis põhiline – suurepäraseid tantsutrenne koos vingete treeneritega,” ütles Venski.
Mari Venski on oma karjääri jooksul tugevalt panustanud Võru linna huvitegevuse arengusse. Aastate jooksul on ta kasvatanud läbi tööprotsessi välja mitmeid andekaid noori. Tema eesmärgiks ja prioriteediks on õpetada noortele mitmeid eluks vajalike oskusi nagu
suhtlemisoskus, meeskonnatöö, sihikindlus, distsipliin jne. Läbi aastate on ta toonud mitmeid tulemusi erinevatelt võistlustelt: Koolitants (Eesti), Kuldne Karikas (Eesti), World Of Dance (Prantsusmaa), Camp Of Hip-Hop rahvusvaheline Championships (Eesti) ning lisaks osalenud Baltikumi suurimal tänavatantsu lavastusel JJ-Street Streetshow.
 Mari Venski ei panusta ainult noorte arengusse vaid tema eesmärgiks ja sooviks on aidata kaasa
ka Võru linna üldises arengus. Koos noortega korraldab Mari Venski juba teist aastat Võru linnapäevade raames JJ-Street Noorteala koostöös Võru Kultuurimaja Kannel ja Võru linnaga. Tema sihiks on arendada õpilaste teadmisi ja oskusid ning ergutada neid samuti kaasa aitama
oma kodukoha arendustegevuses.
 
Uued tantsuhuvilised on trennidesse oodatud!
 
Vaata rohkem siit!

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street