UUDISED

JJ-Street tantsijad korraldasid Valgas põneva koolituse

Eelmisel nädalal viisid JJ-Street tantsukooli Valga noored oma koolis läbi projekti “Karjäär Sotsiaalmeedias”, kus ühe päeva jooksul jagas nippe Eesti tuntud sisulooja Martti Hallik.

Valga noortel aitas sündmust ellu viia treener Mari Venski ning osa võtsid Valga gümnaasiumi meediakursuse õpilased, kelle jaoks sotsiaalmeedia on väga huvitav.

Martti Halliku juhendamisel õpiti sisu loomist,  näiteks rääkis ta heli, valgustuse ja kaamerate valikust, et oma tulemusi kvaliteetsemaks muuta.  Veel rääkis Hallik koostööst erinevate brändidega, samuti populaarseimatest kanalitest. “Läbi aitab lüüa see, kui oled esimene tegija uuel platvormil,” ütles Martti Hallik. Ta soovitas jätta kõrvale oma kompleksid, julgelt sotsiaalmeediassse postitusi laadida ning endale kindlaks jääda.

“Karjäär Sotsiaalmeedias” meeskonda kuulusid Rainer Truks, Jacklyn Talm, Kadri Rätsepp ja Erika Kesvatera. Päeva jooksul tuli teemaks ka läbipõlemine ning tasakaalu leidmine sotsiaalmeedia ja muu elu vahel. Lisaks teooriale said osalejad oma teadmisi ka praktiseerida, harjutades sisu loomist tantsimisega. LOE EDASI

Noored viivad ellu laagris sündinud ammuse idee

JJ-Street tantsukooli Haapsalu õpilased panid suvel laagris pead kokku ning mõtlesid välja huvitava ja kasuliku sündmuse, mida ühise meeskonnaga ellu viia.

Juba 27. veebruaril kell 10:00-14:00 leiab aset virtuaalkonverents “Tiivad tuulde!”, kus saavad sõna kolm Eesti tipptegijat kolmes erinevas valdkonnas – pööraseid kõrguseid trotsiv slackliner Jaan Roose, ettevõtja ja kinnisvarainvestor Bill Valdre ning JJ-Street tantsukooli looja ja elupõline seikleja Joel Juht. LOE EDASI

JJ-Street kaugõppe treeningud on aina kvaliteetsemad!

Tänu Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Haridus- ja Noorteameti toetusele saab nüüd JJ-Street tantsukoolis läbi viia veel kvaliteetsemaid distantsõppe treeninguid. Projekti Varaait vol 16 abil soetati käesolevast aastast ka JJ-Street Tartu filiaali New Line ekraan, mis võimaldab treeneritel hästi teha treeninguid korraga õpilastele nii saalis kui ekraani taga. Lai ekraan võimaldab noortel, kes treenivad oma kodudes, näha selget ülevaadet saalis toimuvatest treeningutest. Suur tänu meie tegevuse toetamise eest!

Jaga veebruaris parimaid mälestusi ja võida tasuta treeningud!

Kuna kodus istumisest on juba villand ning positiivsetest asjadest räägitakse liiga vähe, on meil varuks eriti ägeda kampaania JJ-Street tantsukooli õpilastele. Jagame koos oma parimaid mälestusi tantsimisest ning kutsume ka teisi inimesi tantsima! Kuidas osaleda? Postita Instagram’is või Facebook’is oma lemmik tantsupilt treeningult, võistluselt või mõnelt muult sündmuselt Kirjuta juurde ühe lausega, miks sina tegeled tantsimisega

Märgi ära @jjstreetcompany + kolm sõpra, kellega tahaksid koos tantsida

Parimad postitused ja kõik nendes märgitud inimesed võidavad kaks kuud tasuta treeninguid JJ-Street tantsukoolis!

Heade emotsioonide jagamine kestab terve veebruarikuu.