UUDISED

TÄNA! JJ-Street tantsijad astuvad üles võitlusspordigalal The League!

Täna, 16. veebruaril, toimub Tallinnas Tondiraba jäähallis võitlusspordigala The League, kus astuvad kohe-kohe üles JJ-Street Vogue tantsijad! Tv6-st saab otseülekannet jälgida juba praegu!

The League sümboliseerib kaheksa mehe turniiri, mida korraldab Tai poksi maailmameister Kevin Renno. Võistlusel astuvad omavahel vastamisi kikkpoksijad Balti- ja Põhjamaadest. LOE EDASI

Back To The Basics koolitustuuril annetati suur toetus Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule

Foto: Kreete Uustalu
Reedel, 18. jaanuaril, tegi JJ-Street Laste ja Pere Fond koos Back To The Basics koolitustuuriga 1000-eurose annetuse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Möödunud nädalavahetusel toimus nii Tartus kui Tallinnas koolitustuur Back To The Basics, mida korraldas JJ-Street Laste ja Pere Fond. Sel aastal viis Eesti tuntud koreograaf Joel Juht koolitust läbi koos tänavatantsutrupi JJ-Street Crew liikme, oma õpilase Eva Vihtoliga, keda Juht on kokku õpetanud 13 aastat. 


Veel enne, kui koolitus reedel Tartus hoo sisse sai, ootas kõiki ees positiivne üllatus. Nimelt andis Back To The Basics koolitus koos JJ-Street Laste ja Pere Fondiga 1000-eurose panuse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu tegevuseks. Kingitus anti üle reedel, 18. jaanuaril kõigi osalejate silme all ning armsat hetke saatis osalejate tormiline aplaus.


Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu esindaja Kaili Lellep kinnitas, et annetus aitab oluliselt liidu tegevusele kaasa. “Annetus tuli meile tõesti suure üllatusena ja tegemist on meie liidu jaoks väga-väga suure summaga, mille eest saame vähihaigete laste heaoluks palju ära teha.”

Lellepi sõnul oli eriti tore näha noorte reaktsiooni ja kaasaelamist heategevusse. “Viimastel aastatel on noored hakanud küll heategevusele ja annetusele enam tähelepanu pöörama, sealhulgas ka meie liidu toeks, kuid ei moodusta meie liidu peamist annetajate ringi. Seda enam oli mulle väga suureks üllatuseks näha üritusel osalenud noorte siirast ja vahetut reaktsiooni, kui nad kuulsid, et said omalt poolt aidata kaasa heateole – see oli võimas ja meeldejääv emotsioon. Aitäh kõikidele nendele toredatele noortele!” LOE EDASI