JJ-Street Vogue’i tantsija teenis suurvõistlusel auväärse teise koha

JJ-Street Tantsukooli Vogue’i tantsija Adrian Divonin osales hiljuti Itaalias rahvusvahelisel võistlusel Myths and Legends Kiki Ball,  kus saavutas tihedas konkurentsis kõrge teise koha. Tema treeneri Jessica Laine sõnul väärib tunnustust, et väikse riigi esindaja jõuab nii suurel võistlusel finaali ning tuleb tagasi teise kohaga.

„Sel korral sõitsin Itaaliasse koos Lätist pärit tantsijaga, kellega tunneme üksteist tänu erinevatele võistlustele väga hästi. Minu kategoorias osales üle tosina tantsija ning tase oli kõrge, sest kokku oli ballil lausa 43 kategooriat ning võistlus kestis kokku 12 tundi järjest,” rääkis Divonin.

Õige treenimine viib sihini

Treener Jessica Lainde kinnitas, et välismaal võistlemine on oluline. „Olen uhke Adriani üle, kes võttis kätte ja läks üksi välisriiki võistlema. Olen alati rääkinud õpilastele, et kui juba minna välismaale võistlema, siis ootusega, et sealt tulevad ka tulemused ning olen õnnelik, et tal nii hästi läks. See tulemus on väga hea ning Adriani õige treenimisega lähevad tulemused järjest paremini ning väga õiges suunas,” ütles Lainde.

Žürii moodustasid mitmed tuntud Vogue’i nimed nagu Legendary Diva Telfar, Diva Ivy 007, Legendary Kimiyah Juicy Couture, Founding Mother Kylee Mermaid, Legendary Yanou Angels, Mother Angèl Versace ja Mother Aitana Wang. Võistlusel oli DJ Father Viktor Velvet ja õhtut juhtisid Khyree 007, Jupiter Juicy Couture ja Dynamite Yunikon Juicy Couture. Divonini sõnul võib eraldi välja tuua kohtunike seast just Legendary Kimiyah Juicy Couture’i, kes on võitnud USA-s populaarse tantsushow “Legendary” ja olnud isegi Beyonce’i taustatantsija.


„Me mõlemd läksime võistlustele tegelikult eesmärgiga võita, kuid teadsime, milline on sealne konkurents. Kuna minu kategooria oli üks viimastest, siis tundsin suurt väsimust ja peas keerles küsimus, kas ma võidan kedagi, mitte kas ma saan esimesest voorust läbi. Edasipääsemise osas tundsin end enesekindlalt. Tagantjärgi võin öelda, et olin tubli, kuid pean rohkem trenni tegema,” kinnitas Divonin.

Vahepeal võidad, siis kaotad

Ta rääkis, et sai laval olles aru paarist olulisest aspektist ning seda tõestas ka kohtuniku Legendary Yanou Angels’i tagasiside. „Ta ütles, et mu tants on perfektne ja lihtsalt vahepeal ma võidan ja vahepeal mitte. Tulemus andis mulle nii palju kogemusi ning sellest õppisin ka, kuidas järgmine kord läheks paremini,” ütles Divonin.

Igale võistlusreisile mahub sekka ka midagi huvitavat, näiteks läksid nad Napolis kogemata vale rongi peale ja sõitsid teises suunas, jõudes peaaegu välja Pompeisse, mis asus 43-kilomeetri kaugusel õigest linnas. „Vahepeal rong lihtsalt ei peatunud ühtki korda ning meil oli suur paanika, mis edasi saab. Õnneks kõik lõppes hästi.”

Adrian Divonin on vogue’iga tegelenud juba 2019. aastast ning pikalt teise alastiiliga New Way. Küll aga huvitas vogue teda juba pikalt enne treeningutel osalemist, kuid lõpuks hakkas ta hoopis Old Way alastiili treenima neli aastat tagasi. Ta tegeleb selle tantsustiiliga, sest tunneb, et see väljendab temale omast energiat ning annab tunde, mida millegi muuga ei saa võrrelda.

Varasematest võitudest toob ta välja näiteks Camp of Hip-Hop Battle Day Old Way esikoha (GP), Hazel 007 Birthday Ball Old Way esikoht (GP), Willy Wonka Kiki Ball Old Way esikoht (GP) jpt.

Järgmine võistlus ootab ees 6. aprillil Riias, kuhu läheb osalema suuremaarvuline JJ-Street Vogue’i esindus.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street