Tubli töö: treener Kairi Jerlov teenis Jõgevamaal mitu tunnustust

Kevade lõpp on olnud eriline, sest Jõgevamaal tunnustati suurepärase töö eest JJ-Street tantsukooli treenerit Kairi Jerlov. Juba 15 aastat  JJ-Street tantsukoolis tegutsenud Kairi Jerlov edendab igapäevaselt Jõgevamaa filiaale ning õpetab noori Jõgeval, Põltsamaal, Tabiveres, aga ka Tartus.

Särav ja teotahteline treener


Hoolimata keerulisest perioodist kultuuri- ja spordivaldkonnas, valiti tänavu Jõgevamaal välja parimad kultuuri- ja terviseendajad. Tänavatantsu propageerimise ja suurepärase töö eest noortetreenerina pälvis tunnustuse just JJ-Street tantsukooli treener Kairi Jerlov.

Jõgevamaa Ekspertgrupi esindaja Ülle Antoni sõnul laekusid kandidaatide kohta ettepanekud erinevatelt organisatsioonidelt, tunnustati mitmeid valdkondi ja kõigi kandidaatide kirjeldused olid muljetavaldavad. Lõplikud otsused tegi komisjon hääletuse käigus.Kairi Jerlovi esitas kandidaadiks Põltsamaa kultuurikeskuse rahvakultuuri spetsialist Keiu Kess, kelle hinnangul on koostöö JJ-Street tantsukooliga olnud juba aastaid edukas. Keiu Kessi sõnul on Kairi Jerlov teotahteline, särav ning inspireeriv treener kõigile kohalikele noortele.


“Alati, kui mõnel sündmusel on vaja panustada või kaasa lüüa, saab tema peale loota. Vahvad tantsunumbrid on garanteeritud ning varjatud talent on õhtujuhiks olemise oskus, millega Kairi meid aeg-ajalt samuti abistanud on,” rääkis Keiu Kess. Veel on Kairi Jerlov kuulunud kohaliku kultuurikonverentsi arutelu paneeli ning oma nägemuste ja mõtetega noorte arengule sõna sekka öelnud.

“Tunnustamine on väga oluline, sest noor inimene on veel oma karjääri alguses ning tema rolli tuleb märgata ka suuremas pildis,” selgitas Keiu Kess. Ta ütles, et sageli piisab noortega tegelevatele inimestele headest sõnadest lastelt ja lastevanematelt ning suuremast kiitusest ei hoolita, kuid tegelikult on tehtud tööl suurem mõju.Aasta noorsootöötaja nominent

Juuni alguses selgusid Jõgeva vallas ka tublimad tegijad noorsootöö valdkonnas ning Kairi Jerlov valiti üheks Jõgeva valla aasta noorsootöötaja nominendiks. Laureaadiks sai Kaire Sakjas, kes muuhulgas on JJ-Street tantsukooliga koos palju erinevaid asju noortele korraldanud. Ta iseloomustab Kairi Jerlovit kui inimest, kellega on lihtne ideid kooskõlastada ja omavahel suhelda.  “Kairi suudab alati esinejad leida ning ta on positiivne, oskab noori julgustada ja motiveerida ning igal juhul oma ala ekspert,” rääkis Kaire Sakjas.


Tema sõnul on noorsootöötajaid sageli alahinnatud ja arvatakse, et tööd tehakse vaid noortekeskustes.  “Tegelikult on noorsootöötaja panus kõvasti suurem, näiteks ta aitab kaasa noorte koolist välja langemise ennetamisele, probleemidele eakaaslastega või noorte õppeedukuse parandamisele. Sageli märkavad noorsootöötajaid kõige rohkem ikkagi noored ise. Seega on laiem tunnustamine kindlasti vajalik ja tähtis,” nentis ta.Kairi Jerlov alustas tantsimisega 2002. aastal Merleen Läänemägi käe all ning tegeles 4 aastat oma kodulinnas klassikalise, show-, vaba-, estraad- ja rahvatantsuga. 2006. aastal liitus Kairi JJ-Street tantsukooliga ja on selle aktiivne liige siiamaani.

Ta koolitab ennast jätkuvalt nii rahvusvaheliste koolitajate käe all kui ka pakub noortele erinevaid arenguvõimalusi. Samuti on ta iga-aastase JJ-Street Jõgevamaa jõulukontserdi korraldaja ning veab eest mitmeid kohalikke sündmusi üle maakonna.

Palju õnne tunnustuste puhul ning edu järgmistel ettevõtmistel!


 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street