Tehtud! Esimene Pärnu linnalaager jättis osalejatele sügava mulje

Esimest korda korraldas JJ-Street Tantsukool eesotsas meie Pärnu treenerite Janeli Kunnbergi, Pipi Kanistiku ja Jessica Laindega kohalikele noortele TASUTA kolmepäevase tänavatantsu suunitlusega linnalaagri!
Kokku võttis osa ligi poolsada noort ja kolme päeva jooksul tutvuti lähemalt Hip-Hop’i, Waackingu, House’i ja Vogue’i tantsustiilidega, mida mõned polnud varem isegi mitte näinud. Lisaks treeningutele said laagrilised aimu tänavatantsu ajaloost ja teooriast.
Kirss tordile oli üllatuskülaline, JJ-Street Tantsukooli asutaja Joel Juht, kes jagas noortele oma pikaaegsete kogemuste põhjalt kasulikke teadmiseid ja oskuseid.
Ja mis oleks üks laager ilma korraliku diskota? Ka see kuulus programmi juurde ja andis võimaluse noortel omavahel paremini tuttavaks saada. Laagri lõpus võeti koos ette lõbus kinokülastus ning filmiti vinge tantsuvideo, mida saab näha SIIT.
Kindlasti ei jää see viimaseks linnalaagriks, seega tasub Pärnu huvilistel silmad lahti hoida!
Aga olge tähelepanelikud ka meie suviste tegemiste osas Pärnus, sest ees ootab nii huvitavaid treeninguid kui ka meeolukaid esinemisi!
Trennidega liitumise kohta leiab rohkem infot Pärnu tunniplaanist.

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street