Tartus ja Tallinnas alustavad mudilaste treeningud

Kui seni on JJ-Street Tantsukooli Tartu ja Tallinna stuudiotes kõige nooremad tantsijad olnud 6.-7.-aastased, siis nüüd on trenni oodatud ka 3.-6.-aastased! Nimelt algavad jaanuaris mudilaste treeningud, mis on lõbusad ning ühendavad endas nii tantsulised kui mängulised elemendid.


Tallinna mudilaste grupi treeneri Janeli Kunnbergi sõnul on sellises vanuses laste gruppi kaua oodatud ning nüüd saavad kõik emad-isad oma pere pisemad treeninguid proovima tuua.  “Nooremas eas kohaneb laps kiiresti ja omistab uusi teadmisi väga hästi. Trennides õpime tänavatantsu põhisamme, mängime, aga ka räägime omavahel ja õpime positiivselt ennast väljendama. Hea võimalus lapsevanemal veidi puhkust saada ja laps tantsima tuua,” selgitas Janeli Kunnberg.


Tartu mudilaste grupi treener Merit Meronen nentis, et trennides arenevad laste oskused väga mitmel viisil. “Ees ootavad mängulised liikumised ja baasteadmised tänavatantsust ning lastel areneb koordinatsioonioskus ja paraneb füüsiline vastupidavus. Kindlasti leiavad nad ka uusi sõpru ja õpivad ennast muusika saatel väljendama,” kinnitas Merit Meronen.  Ta lisas, et lastelt on kõigil palju õppida, kui õigesti kuulata. “Lapsed on tulevik ning ma ootan rõõmuga meie tantsukooli uusi tantsulõvisid.”

Tallinnas toimuvad mudilaste treeningud teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.-19:00.

Tartus toimuvad mudilaste treeningud teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17-18:00. 

Meeldib? Jaga edasi!

jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street jj-street