Meie treenerid Mirell Karhu ja Melani Väits külastasid möödunud nädalal ETV saadet “Terevisioon”, kus näitasid erinevaid tänavatantsustiile. Ühtlasi rääkisid nad laiemalt tänavatantsust kui spordist, tulemuste saavutamisest, treenimisest ning uuest põnevast hooajast.
Siit saab oma silmaga vaadata, milliste tantsusammudega meie treenerid eestlasi hommikutelevisioonis äratasid. Seevastu siit saab kuulata kogu põnevat intervjuud. Kes aga saadet ei näinud, siis tasub tulla saalidesse ise tänavatantsu ehtsast ja kaasahaaravast energiast osa saama – uus hooaeg on käima läinud igal pool meie filiaalides üle Eesti! Registreeri siin.
Mõned head mõtted Melani ja Mirelli poolt:
- Hea meel on näha, et tänavatants liigub rohkem spordi suunda ja seda ala hakatakse nii tõsisemalt võtma.
- Tegelikult hõlmab tänavatants väga paljusid asptekte, nii füüsilist kui vaimset poolt, aga ka taastumist. Tähtis on suhtumine, et nüüd ollakse valmis ja tuleb anda endast sada protsenti.
- Tänavatantsu saab teha erinevatel viisidel: nautida kultuurilist poolt ja end väljendada või rohkem võistlustele fokuseerida, seada eesmärgiks ennekõike tulemused ning sportlik pool.
- Tänavatantsul on väga sügavad juurde ja kultuuriline taust. Kui olla sellega kursis ja anda teadmisi edasi järgmistele põlvkondadele, on see väärtus omaette ja hoiab seda ala elus.
- Ennekõike algab tants pühendumisest ja kirest asja vastu, kuid suuresti aitab sihte ja eesmärke seada paika koostöö oma treeneritega.
- JJ-Street Tantsukool ning Joel Juhi visioon on võimaldanud tuua Eestisse kõrgel tasemel tänavatantsueksperte ja koolitajaid ning loonud keskkonna, mis annab autentset infot kultuuri kohta.